BIČIULIS

Ona PETRAVIČIENĖ

Nors Liolių socialinės globos namai su buvusiu ilgamečiu direktoriumi Stepu Dzimidu atsisveikino lapkričio septynioliktąją ir, pasak rajono tarybos nario Stanislovo Baltrušaičio, buvusio vadovo išleistuvės truko visą parą, tačiau rajono savivaldybės administracija ir toliau, matyt, nori šį žmogų regėti įstaigos vadovo kėdėje. Bent taip skelbiama rajono savivaldybės svetainėje www.kelme.lt.

Likus trims dienoms iki šv. Kalėdų, ieškodama informacijos internete apie Liolių socialinės globos namus nustebau, kad ne tik Stepas Dzimidas dar tebėra direktorius. Vyriausiosios buhalterės pareigose „tebedirba“ ir Eugenija Petravičienė, o ūkio dalies vedėju dirbantis Steponas Stonys savivaldybės svetainėje pristatomas kaip direktoriaus S. Dzimido pavaduotojas.

Įdomu, kodėl daugiau kaip per mėnesį laiko savivaldybės klerkai nesugebėjo panaikinti klaidingos informacijos ir išspausdinti naujų vadovų pavardes? Kadangi nemažai rajono gyventojų ir svečių naudojasi ne biudžetinės įstaigos, o savivaldybės svetainės adresais ir kontaktais, tai ir jų atnaujinimas neturėtų trukti mėnesius…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA