BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Jau rašėme, kad rajono taryboje suformuota socialdemokratų bei valstiečių ir žaliųjų valdančioji dauguma. Aiškėja ir pretendentai į pagrindinius savivaldybės vadovų, komitetų pirmininkų postus.

Pirmą kartą tiesiogiai meru išrinktas rajono socialdemokratų lyderis Vaclovas Andrulis į savivaldybės administracijos direktoriaus postą vėl siūlys bendrapartietę Ireną Sirusienę. Po abiejų partijų derybų vicemero ir administracijos direktoriaus postai atiteko Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Ši politinė organizacija V. Andruliui į vicemero postą pasiūlė pirmąjį atkurtos savivaldybės valdytoją, rajono taryboje nuo 2007 m. dirbantį verslininką Izidorių Šimkų, o į direktoriaus pavaduotojos pareigas – tytuvėniškę Ritą Puidokienę, anksčiau dirbusią savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyboje, pastaruoju metu UAB „Egrimeda“ direktoriaus pavaduotoja.

Aiškėja ir kandidatai į komitetų pirmininkų postus. Juos komitetams tvirtinti siūlys meras. Preliminariais duomenimis, socialdemokratai į Biudžeto ir investicijų komiteto pirmininko pareigas vėl siūlys Rimantą Motuzą, į Savivaldybės turto valdymo ir komunalinio ūkio – Zenoną Mačernių, o į Sveikatos ir socialinių klausimų – Oną Granickienę. Valstiečiai ir žalieji į Kaimo reikalų ir Verslo komiteto pirmininko postą deleguos Romą Docių, o į Švietimo, kultūros ir viešosios tvarkos – Albertą Brazą.

Kandidatą į Kontrolės komiteto vadovo postą deleguos opozicija. Opozicionieriai turi pasiskelbti rajono tarybos posėdyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA