BIČIULIS

<Alvydas GEŠTAUTAS>

Vaidai Kaušienei už talentingo sūnaus Gyčio ugdymą dėkoja „Bičiulio“ žurnalistas Alvydas GeštautasJau rašėme, kad kviesdami svečius į tradicinę „Bičiulio“ rengiamą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos šventę, kurią, kaip ir ankstesniais metais, organizavome su Kelmės mažuoju teatru bei renginio „debiutantu“ – Kelmės kultūros centru, prašėme, jog vietoje gėlių ir dovanų, kas nori ir gali, pinigus skirtų Meno mokyklos perspektyviam mokiniui Gyčiui Kaušiui, kurio svajonė – įsigyti modernų akordeoną, nes be šiuolaikinio instrumento sunku sėkmės tikėtis ir respublikiniuose, ir tarptautiniuose konkursuose, festivaliuose.

Mes, „Bičiulio“ leidėjai, bei mūsų profesinės šventės svečiai – Seimo, savivaldybės, politinių partijų, švietimo, kultūros atstovai, verslo partneriai, ištikimiausieji laikraščio talkininkai, surinkome 1020 litų ir juos praėjusį trečiadienį įteikėme Gyčio mamai Vaidai, kuri iki šių metų dirbo „Sodros“ rajono skyriuje, o po jos reformos iki šiol tebėra bedarbė. Vienintelis šeimos maitintojas liko Gyčio tėtis Darius – tolimųjų maršrutų vairuotojas.

G. Kaušius jau surengė labdaros koncertą Užventyje, jam 2000 eurų paramą pažadėjo buvęs Vokietijos politikas, rajono Garbės pilietis W. fon Štettenas. Be to, Gytis vakar koncertavo rajono verslininkams, netrukus muzikuos medikams, policininkams, Pakražančio, Kražių bei jų apylinkių gyventojams. Mes neprašėme talentingo akordeonisto, kad jis grotų mūsų šventėje, nes Gyčiui reikia ir pailsėti, ir tobulėti, ir ruoštis konkursams. Todėl dėkojame mūsų profesinės šventės renginio dalyviams ir negalėjusiems į ją atvykti, bet pinigėlius iš anksto įmetusiems į paramai skirtą dėžutę, kolegoms ir bičiuliams už gerą širdį ir dosnumą.

Sėkmės Tau, Gyti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA