BIČIULIS

Koordinuota pagalba vaikams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams)

                      Nuo šiol Kelmės rajone gyvenantiems vaikams nuo gimimo iki 18 metų ir asmenims iki 21 metų, turintiems didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių, bei jų tėvams (globėjams, rūpintojams) visa reikalinga pagalba bus teikiama koordinuotai, bendradarbiaujant švietimo, socialinės ir sveikatos priežiūros įstaigoms. Tuo rūpinsis tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius. Pagalbą bus galima gauti greičiau, vieno langelio principu. Tai ypač svarbu vaikams ir šeimoms, kurioms reikia kompleksinės skirtingų sektorių – švietimo, socialinės ir sveikatos priežiūros – pagalbos.

                      Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius atsakingas už tai, kad visi su vaiko, šeimos gerove susiję klausimai būtų sprendžiami laiku ir įstaigoms bendradarbiaujant. Koordinatorius kartu su Vaiko gerovės komisija nustatys, kokios pagalbos reikia vaikams ar jų tėvams, rengs švietimo pagalbos, socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugų plėtros rajono savivaldybėje planą, suburs institucijas, įstaigas, organizacijas, veikiančias vaiko gerovės srityje, specialistus.

                      Dėl koordinuotai teikiamos pagalbos Kelmės rajono savivaldybėje gali kreiptis įstaigos ir tėvai, kurių vaikams teiktos ar teikiamos pavienės švietimo, socialinės ar sveikatos paslaugos yra neveiksmingos, jas teikę specialistai rekomenduos koordinuotas paslaugas.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė                        Virginija Čerkauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA