BIČIULIS

Laukiame rekonstruotos pagrindinės Kelmės gatvės

                      Mieli kelmiškiai, mes visi džiaugiamės gražėjančiu savo miestu. Kelmės pagrindinei Vytauto Didžiojo gatvei ir jos šaligatviams jau daug metų reikėjo didelio remonto. Džiaugiamės, kad pavyko susitarti su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, buvo skirtas finansavimas šiai gatvei rekonstruoti.

                      Savivaldybė administruoja Vytauto Didžiojo gatvės šaligatvių rekonstravimo projektą. Finansavimas šaligatviams tvarkyti susideda iš trijų dalių: Kelių priežiūros ir plėtros programos, savivaldybės biudžeto ir Europos Sąjungos lėšų.

                      Lietuvos automobilių kelių direkcija atliko gatvės projektavimo darbus pagal visus Europos Sąjungos ir Lietuvos teisės aktų reikalavimus. Projektas aptartas su verslo atstovais ir ūkininkais. Atlikus viešųjų pirkimų procedūras, gatvės ir šaligatvių rekonstravimo darbus pagal atskiras sutartis, sudarytas su Kelmės rajono savivaldybe ir Lietuvos automobilių kelių direkcija, atlieka ūkio subjektų grupė UAB „Kauno keliai“ ir Stasio Pakarklio įmonė.

                      Šaligatvių rekonstravimo darbus numatyta atlikti dviem etapais. I etapas vyks 2017-04-19 – 2019-04-19, šaligatvių tvarkymo darbų kaina 940715,42 Eur. II etapo darbai dar nenupirkti, spalio mėnesio pabaigoje planuojama pasirašyti sutartį, kurios trukmė bus 15 mėnesių su galimybe ją pratęsti 3 mėnesiams. Planuojama II etapo šaligatvių rekonstravimo darbų suma 666000 Eur.

                      Labai gerai suprantame, kad atliekami darbai sudaro nepatogumų. Atsiprašome gyventojų dėl keliamų nepatogumų ir prašome dar kurį laiką turėti kantrybės ir suprasti esamą situaciją. Nepaisant to, kad I etapo sutarties pabaiga yra 2019 metų balandis, didžiąją dalį darbų ketinama atlikti šiemet, t. y. baigti sutvarkyti sankryžą ir išasfaltuoti gatvę. Šaligatvių rekonstravimo darbus planuojama baigti iki 2018 metų vasaros.

Baigus rekonstrukciją mieste bus ne tik suremontuota gatvė, šaligatviai, bet ir pagerės viso rajono įvaizdis.

Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas ANDRULIS

3 Komentarai(ų)

 • SG parašė:

  Na projektas tai niekam tikęs.. į biblioteką ir kultūros centrą vėl reikės brautis per mašinų stovėjimo aikšteles, pėstiesiems praėjimai siauri užgriozdinti mašinų stovėjimo vietom..

 • arūnas parašė:

  Bet ši rekonstrukcija padarys daug žalos kitoms gatvėms: Algirdo, Kęstučio (gal šią gatvę suremontuos, nes yra nurodytas apvažiavimas???),tačiau Tiesos gatve tai kasdien važiuoja sunkiasvorės mašinos ir gatvė darosi duobėta,nors apvažiavimas vežti skaldai,žvyrui yra numatytas Kęstučio g.Apie tai miesto seniūnas informuotas,tačiau pasakė,kad sunkiasvorės mašinos remontuojančios V.Didžiojo g., gali važiuoti visomis gatvėmis kur tik nori…Tai gal seniūnas iškart tegul prašo pinigų sugadintų gatvių remontui 2018 m.biudžete ir tegul ruošia projektus remontui??? Laisvės gatvės gyventojai šaunuoliai,kad apsigynė nuo sunkiasvorių automašinų,gal miestui sutaupys pinigų-nereikės gatvės remontuoti.Keistas požiūris-viena remontuojame,o 3-4 gatves gadiname….

  • Laisvi parašė:

   Niekas ir Jums netrukdo ginti savo gatvės. Tik perspėju, kad policija baus ne vairuotojus, kurie nesilaiko kelio ženklų, bet Jus. Svarbu nepasiduoti, nei seniūnui, nei merui, nei vairuotojams, nei policijai. Šiuo metu teko skambinti „Plungės lagūnai“, kurios vairuotojai siaučia po Kelmę, atrodo išgirdo ir suprato. Na, o jei ne, tai su nuotraukomis ir pretenzijomis teks kreipti į užsakovą – Kelių direkciją. Kol kas Laisvės gatve sunkiasvorės mašinos nebevažiuoja.Svarbu nepasiduoti, atsibodo būti nuolankiais. Turime ginti ir mes, paprasti gyventojai, savo teises. Gal gana jau tylėti, laikas visiems įrodyti, kad nesame avinų banda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA