BIČIULIS

Loreta DIRBANAUSKAITĖ

Prieš beveik penkerius metus Monika Marija Paulauskaitė savo balsu ir dainomis džiugino kelmiškius. Be jos pasirodymų neapsieidavo miesto šventės ir koncertai, skirti kelmiškiams ir Kelmės miesto svečiams: Rugsėjo pirmosios šventės miesto aikštėje, Liaudies meno šventės, gatvės muzikos dienos, mokyklų rengiamos šventės ir konkursai.

Monika Marija dalyvavo nesuskaičiuojamoje daugybėje mokyklinių, rajoninių, apskrities ir respublikinių festivalių, konkursų, olimpiadų, varžybų. Daugelyje jų laimėjo prizines vietas arba tapo laureate, būdavo apdovanojama padėkos raštais arba diplomais.

– Didžiuojuosi visais savo gyvenimo pasiekimais, tačiau, be abejo, labiausiai džiaugiuosi tais konkursais, kuriuos laimėjau. Didžiausiu savo pasiekimu laikau tai, kad tapau jubiliejinio Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2012“ laureate. Turėjau galimybę dainuoti profesionaliausioje Lietuvos scenoje – Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre – ir to jausmo niekada gyvenime nepamiršiu. Po šio koncerto buvau pakviesta dalyvauti Rugsėjo pirmosios koncerte „Beauštanti aušrelė su Maironiu“ Simono Daukanto aikštėje prie Lietuvos Respublikos prezidentūros,– prisimena Monika Marija.

Dainuoti Monika Marija Paulauskaitė, kaip ji pati sako, pradėjo visai netikėtai. Tą daryti ją paskatino sesuo Sandra ir fortepijono specialybės mokytoja Vilija Brazinskienė. Po jų padrąsinimo sudainavo viename koncerte ir pastebėjo, kad scenoje dainuodama jautėsi drąsiau nei grodama fortepijonu.

Dainuoti patiko, todėl pradėjo lankyti V. J. Lyguto dainavimo pamokas, dalyvauti regioniniuose, tarptautiniuose konkursuose, kuriuose pavykdavo laimėti. Tuomet, pasak Monikos Marijos, ji nutarė savo gyvenimą sieti su muzika.

Prieš ketverius metus Monika Marija išvyko gyventi ir mokytis į Vilnių, kur tuo metu gyveno sesuo Sandra. Besilankydama pas seserį, pastebėjo, kad Vilnius jai tapo antri namai. Čia yra daugiau galimybių, daugiau veiklos.

Besimokydama Vilniuje susidomėjo kitomis veiklomis: kalbų mokymusi, mokėsi makiažo darymo paslapčių. Dainavimas lyg ir liko antroje vietoje.

Prieš pusantrų metų klasės draugų paraginta užpildė paraišką dalyvauti „Lietuvos balso“ atrankoje. Praėjo pusantrų metų tylos, ir netikėtai praėjusių metų vasarą gavo elektroninį laišką, kad kviečiama dalyvauti „Lietuvos balso“ Aklosiose perklausose.

– Dar ir dabar manęs neapleidžia nerealus jausmas, kai  vos sudainavus pirmąją frazę Aklosiose perklausose, į mane atsisuko visi keturi mokytojai,– pasakojo Monika Marija.

Jau Aklosiose perklausose nuostabos merginos vokalu neslėpė Donatas Montvydas. Tačiau ši nuostaba buvo niekis, palyginus su pažadais, kuriais kiekvienas mokytojas bandė talentingą kelmiškę prisikviesti į savo komandą.

Monikai Marijai pavyko laimėti Nokautus, Dvikovas, Finalines kovas.

Gerbėjai ją palaikė, todėl neteko pasėdėti „karštojoje“ kėdėje.

Šį sekmadienį laukia „Lietuvos balso“ pusfinalis, kuriame iš šešių dalyvių liks tik keturi.

Šiame projekte Monika Marija atstovauja Žemaitiją, Kelmės kraštą.

– Nors gyvenu ir mokausi Vilniuje, tačiau nepamirštu savo krašto. Džiaugiuosi, kad pavyko projekte „Lietuvos balsas“ prasibrauti iki pusfinalio. Kviečiu gerbėjus, kelmiškius šį sekmadienį mane palaikyti ir balsuoti už mane,– kvietė Monika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA