BIČIULIS

Egidijus ŪKSAS

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas

Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Barkauskas 2018 m. gegužės 4 d. įvykusiame Kelmės rajono savivaldybės tarybos neeiliniame posėdyje, svarstant klausimą dėl Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojo skyrimo, vertė išeiti iš posėdžio ir nedalyvauti balsavime dėl mero pavaduotojo skyrimo tarybos narį Edmundą Baracevičių.

TS-LKD frakcijos seniūnas E. Ūksas kreipėsi į Kelmės rajono savivaldybės tarybos Etikos komisiją, prašydamas išaiškinti:

1) Ar tarybos narys Vytautas Barkauskas, versdamas išeiti iš tarybos posėdžio ir nedalyvauti balsavime dėl mero pavaduotojo skyrimo tarybos narį, nepažeidė Lietuvos Respublikos Valstybės politiko elgesio kodekso 4 straipsnio „Valstybės politikų elgesio principai“ 1, 3 ir 5 punktų;

2) Ar savo veiksmais tarybos narys Vytautas Barkauskas nepažeidė Kelmės rajono savivaldybės tarybos reglamento 10 straipsnio 199.1 punkto „tarybos nario teisės dalyvauti savivaldybės tarybos posėdžiuose“;

3) Ar tarybos narys Vytautas Barkauskas savo veiksmais nepažeidė duotos tarybos nario priesaikos, „sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus“.

18 Komentarai(ų)

 • rinkėjas parašė:

  Įvykis išskirtinis.Esant valdančioje daugumoje nesutarti dėl vicemero ir palikti salę,tai parodo kokio lygio yra valstiečių partijos atstovai rajono taryboje.Rinkėjams tai akibrokštas…

  • to rinkėjui parašė:

   Manau kad tu visai nesusigaudai politikoje.Aš irgi esu rinkėjas.Bet laikraštyje parašyta kad buvo pasiūlytas vastiečių kitas kandidatas, o socdemai išsirinko jiems patinkamą kitą,matyt jiems tarnaujantį.Ir gerai padarė, kad išėjo, parodė valstiečiai kad turi stuburą, gana paluckiniams tarnauti.Sėkmės jums valstiečiai, rinkėjai mes jus palaikome.

  • Parama parašė:

   Rinkėjai vis labiau pasitiki valstiečiais, nes visi kiti kvepia senienomis o jų darbai žmones nuvylė. Laikas valstiečiams pasirodyti.

 • Kelmiškis parašė:

  Gaila, kad meras gali elgtis kaip nori ir vicemeru siūlo ne tą kuriuo pasitiki Valstiečių partija, o tą kuris artimas jam vertybėmis ir pažiūromis.Žinoma Valstiečiai galėjo siūlyti ir Balsienę ar Karklelį, nejaugi pastarasis nemato savo politinės ateities Kelmės rajone?

 • Ačiū parašė:

  Gerai, kad patys valstietijos atstovai išsivaikščios! Kurą met net 1 atstovo neturės taryboje. Valio!

 • Kelmiskis parašė:

  Manau socdemai pasielgė teisingai, valstiečiai labai norėjo prastumti į mero pavaduotojus R. Venckų, bet kokią kainą. Šaunuolis meras,kad nepasidavė. Gi nepaslaptis su kuo siejamas valstiečių siūlomas kandidatas.

 • Palaikymas valstiečiams parašė:

  Kandidatą galima sieti su kuo tik norite, bet labiausiai įpareigoja rinkėjai. Jie per praėjusius savivaldos rinkimus galutinai jį susiejo su valstiečiais. Šiandien jis Kelmės skyriaus pirmininko pavaduotojas. Manau ši komanda turi gyventojų pasitikėjimą ir rinkimuose tikrai atves savivaldybę į naują etapą.

  • To palaikymas valstiečiams parašė:

   Kad nėra kam iš valstiečių vesti,nes Seimo narys negrįš,o G.Karklelį juk šalinsit iš partijos,Tai gal „šeima“ves???

   • To to palaikymas valstiečiams parašė:

    Teisingai,juk kartu su socdemais buvo valdantieji tai galėjo gelbėti rajoną,bet nesugebėjo to padaryti.Manau,kad rinkėjams jau dabar yra aišku,kad balsuoti reikės už liberalus.

  • Juos parašė:

   Tai kad cia spjuvis zinkejams i veida. Kazi kas balsavo uz Vencku? Lavai butu idomu pamatyt tuos kas balsavo uz Mazonaviciene, Vencku, jaunaji Rimku. Man asmeniskai darosi jau aiskiau kas cia vyksta

   • Nusišnekėjimas parašė:

    Ar išvardinti asmenys yra vagys ar korumpuoti, gal prasta jų reputacija? Didžiuotis tokiais reikia, nes jų rankos ir sąžinė švari. O gal balsuoti už tuos kurie pasėjo betvarkę, nuskurdino visuomenę. Gana.

    • Juos parašė:

     O is kur tamsta zinot, kad ju sazine svari? As kai zeme dirbu, mana rankas nebun svarias. Rankos tarkim, bet jas svarias galima laikyt tik kisenej, kai tuo tarpu kiti uz tave padaro visa purvina darba.

 • palaikymas valstiečiams parašė:

  Jei taip pasielgė valstiečiai,kaip rašoma straipsnyje,tai tikrai turi RIMTAI vertinti Etikos komisija.Griežtai pagal įstatymą ir apie tai informuoti rinkėjus per spaudą.

  • Patikimi duomenys parašė:

   Liberalai iki rinkimų bus uždrausta partija. Ji jau dabar pripažinta kaip nusikaltėliška ir atimtos subsidijos. Kiek žinau Etikos komisija vertins ir Ūksą, nes jis vienus mato, kitų ne…be to mokytojo žodynas. Manau reikia mokyklai ir mokiniams duotį įrašą pasiklausyti…

 • Kur rasti įrašą? parašė:

  Kur galima rasti tą įrašą?

 • laikas susirūpinti parašė:

  Perskaičiau laikraštyje Bičiulis, kur Ūksas sako,kad valstiečiai ateina į opoziciją? Su mėšlinais batais? Tai gal kvapą sumaišė, gal pats kvepėjo grįžęs iš viešojo tualeto, gal įmynė, žmonės kalba kad ten dirba Ūkso brolis, gal sutriko jo uoslė, tai gal dėl to aplinkui visur smirda. Kreipkis pas gydytoją, gal uoslę atstatys ir gyvenimas bus linksmesnis.

 • Smagumėlis parašė:

  Kelmė visai apsitapšnojo. Meras, Brazas dabar Ūksas.

 • Nusivylęs parašė:

  Ūksas valdančiųjų bendras,politikoje senas vilkas,labai klastinga gyvatė. Nos yra krikščionių demokratų frakcijos seniūnas,tačiau yra grynas amoralus liberalas. Žodžiu labai neaiškus fruktas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA