BIČIULIS

Ona PETRAVIČIENĖ

Po neeilinio rajono tarybos posėdžio, kuriame vicemeru buvo patvirtintas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Albertas Brazas, šios partijos viduje prasidėjo didelės permainos.

Šių metų sausio 22 d. vykusiame rajono tarybos posėdyje vietoje atsistatydinusio LVŽS nario, buvusio vicemero Izidoriaus Šimkaus buvo prisaikdintas kitas šios partijos narys Šaltenių ūkininkas Edmundas Baracevičius. Gegužės 4 d. vykusiame neeiliniame rajono tarybos posėdyje, prieš patvirtinant A. Brazo kandidatūrą, Edmundas nepakluso savo partijos skyriaus pirmininko Vytauto Barkausko reikalavimui ir su kitais „valstiečiais“ nepaliko posėdžių salės. Tačiau dabar Edmundas nutarė išeiti iš rajono tarybos narių, o savo apsisprendimą aiškina dideliu užimtumu ūkyje…

Panašia priežastimi pasitraukimą iš LVŽS frakcijos seniūno pareigų įvardino ir kitas „valstietis“, rajono tarybos narys Gipoldas Karklelis. Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi dirbantis politikas ir toliau lieka rajono tarybos nariu ir sakė palaikysiantis visus protingus sprendimus. Po G. Karklelio atsistatydinimo iš frakcijos seniūno pareigų seniūno pareigas eina LVŽS Kelmės skyriaus pirmininkas V. Barkauskas.

O štai neseniai vicemeru išrinktą A. Brazą bendrapartiečiai iš frakcijos narių pašalino. LVŽS Kelmės skyriaus pirmininkas V. Barkauskas sakė, kad Albertas iš frakcijos pašalintas už grubius įstatų pažeidimus:

– A. Brazo atvejį galima pavadinti partijos apsivalymu prieš artėjančius rinkimus.

Barkauskas sakė, kad partijos valdyboje bus sprendžiamas ir dabartinės savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojos Danutės Laivienės likimas, nes pastaroji šias pareigas užėmė kaip „valstiečių“ kandidatė.

29 Komentarai(ų)

 • Valstietis parašė:

  Geriausia V.Barkausko taktika:skaldyk ir valdyk.Tik ar ilgai???

  • to valstiečiui parašė:

   Tur būt užėjai aqnt žmogaus, kuris suskaldė tavo protą, jeigu sugebi tik tokį komentarą parašyti. Ir ką reiškia tavo žodžiai „tik ar ilgai??? Gal ruošies nužudyti, žinoma, žmogus, suskaldytu protu viską gali padaryti. Gydykis.

 • Oho ho parašė:

  Teisingai pirmininkas ir daro,reikia partijai apsivalyti nuo parazitu,sekmes pirmininkui

 • Korupcija parašė:

  Sveikinu stiprėjančius valstiečius. Tik apsivalymo reikia ne tik savo kieme, būtina korupciją sutvarkyti ir savivaldybėje. Paskutinių kontrolės išvadų bijoma net viešinti, nes ten visiškas kriminalas. Visuomenei irgi rūpi kur švaistomos savivaldybės įmonių lėšos.

 • To korupcijai parašė:

  Taigi valstiečiai buvo valdančioje daugumoje. Kodėl jie leido švaistyti lėšas,kodėl neviešino kontrolės išvadų? Tegul nenusiima atsakomybės,nes juk ir administracijos direktorės pavaduotoja ir vicemeras jų atstovai??? Negalvokite kad rinkėjai to nesupranta.Viską kartu darė,o dabar šaukia ,kad viskas blogai? Dar liko laiko iki rinkimų,valstiečiai taisykite reikalus.

  • taikliai parašė:

   Labai taikliai parašei,“valstiečiai taisykite reikalus“, dabar kaip jau žinome, valstiečiai ir pradėjo taisyti reikalus, bet viską girdim ir matom, kad jie sulaukia didžiulį pasipriešinimą iš socdemų, koncervatorių ir liberalų, Jie visi muša į vienus vartus, kad tik suskaldytų ir laukia ištroškę valdžios. Kad jie skysti, tik vieni jų lozungai, juk opozicijos taip ir nebuvo, nes tarkim, vienaip ar kitaip, visi susiraizgę socdemų „reikaliukuose“. Jų niekaip vieną nuo kito neaplėši. Politinė raizgalynė.

  • Suokalbis parašė:

   Visi žino, kad Šimkus su Laiviene nei vienos dienos nedirbo valstiečiams. Paklauskite visų buvusių pirmininkų atsakys.

 • rimta parašė:

  Korupcija savivaldybėje išnyks tik tada, kada prisidėjusius prie korupcijos darymo išves su antrankiais. Manau ilgai laukti nereikės, tik laiko klausimas. Iššvaistyti pinigai bus sugrąžinti.

 • taigi parašė:

  Valstiečiai nesipuskit, rinkimai į savivaldybę 2019m. parodys ko verti esate. Iš dabartiniu tarybos narių , kuris dar gali padėti valstiečiams tai Karklelis kiti nieko nenuveikė ir niekam nežinomi.

 • Prognozė parašė:

  Abejoju. Karklelis Kelmėje pamirštas. Jam ir Šiauliuose prastai sekasi. Valstiečiai yra pakilime ir rinkimus savivaldoje tikrai laimės. Laimės bet kas, nes “ant bangos“. Kiti prisidirbę iki ausų. Žmonės nėra kvaili už nusikaltėlius vargu ar balsuos.

 • Juos parašė:

  Nelaimes jie tu rinkimu. Cia tik Karbauskis vienas mano taip. Pamatysim po rinkimu kas gausis. Paskutines naujienos tiek taryboj tiek seime rodo, kad valstieciam geriau zeme art nei vadovaut. Kaip partijos pirmininkas gali kazkam nurodineti ka daryti. Tarybos narius renka zmones, o ne zulikai. Nors..

  • Tikrovė parašė:

   Rinkimų mados keičiasi, rinkėjai tobulėja. Nemanau, kad žmonės balsuos už partijas kurios „apsitapšnojo“ iki ausų. Tiek Seime, tiek savivaldos lygyje pasirinkimo nėra. Pasirinkimas paprastas arba vagys arba valstiečiai. Valstiečiai dar neprisidirbę, korupcijos požiūriu mažiausiai korumpuota partija, dirba nuosekliai gerindami eilinių žmonių gyvenimą. Jau tik po metų darbo rezultatai akivaizdūs. Problema eskaluojamas purvas, melas, šmeižtas, bet ir tai visiems darosi aišku kas to siekia. Tai turtingos verslo struktūros, kurios nori įtakoti valstybės valdymą, ir kuriuos valstiečiai ant “ausų stato“. Bet tai greitai baigsis, kai bus paviešinta tikroji įtaka. Kelmės valstiečiai valosi, ir turi žmonių pasitikėjimą, todėl šansai dideli. Sėkmės jiems.

 • antanas parašė:

  Palaikau valstiecius ir ju pirmininka V.Barkauska.

 • O taip parašė:

  Tikrai valstieciai daro samoningai,tikiu jus kad nepasiduosit tiem komunistam,kiek galima rajona nustokoti,darbai skiriami tik ju partijos zmonem,kur bebutu tik jie,ar jie dar nesupranta kad elgiasi nesaziningai,sekmes jum valstieciu partijai

 • vietinid parašė:

  Valstiečiai ir savus stumia, giminių partija reikėtų vadinti. Šaunuoliai kas nepalaikė jų kandidato. Brazas, bent dirbo prieš rinkimus ir pasitikėjo gyventojai, kol neišlindo “ giminės“, kurie lengvai norėjo gauti vicemero postą. Nekvaili gi visi žinome, kas su kuo ir ką sieja giminystė.

  • Melas parašė:

   Tai kodėl Brazas gavo tik 4 balsus valstiečių susirinkime. Nemanau, kad dirbo, labiau nepelnytai gyrėsi. Toks žmogus be vardo ir autoriteto tik fermoje dirbti tetikęs.

 • ziniukas parašė:

  Jo ir netik šio posto siekė, bet ir giminaites savivaldybėje darbina. Nuo gėlių pardavėjos iki buhalterės karjeros.

 • poetas parašė:

  Tik rašyt, skaityt pramokęs,
  tuoj in gerą postą šokęs.
  Ant šiltos kėdės nutūpęs,
  skina vyrus lyg kopūstus.
  Veja lauk, iš savo lysvės,
  kaip tu noksti, kam nežalias…

 • taigi parašė:

  Brazo autoritetas žymiai didesnis negu Tytuvėnų technikumą baigusi specialistą. Valstiečiai nemėgsta jo, nes jis nebijo pasatyti tiesą ką galvoja apie Juozuką. Viska ka pasiekė šeimos ir savo pastangomis. Jį į savo gretas noriai priimtu, bet kuri partija.

 • pabaiga parašė:

  Prasidėjo valstiečių partijos agonija, tiek seime, tiek ir rajonuose. O visos partijos yra organizuoto nusikaltimo grupuotės(atitinka visus organizuoto susivienijimo kriterijus).

 • KLM parašė:

  Palaikau valstiečius. Kelmėj reikia tokios valdžios kuri susikalbėtų su valdančiaisiais Vyriausybėje. O dabar tie mūsų ponai su Ūsu toliau nei savo pilvas nieko nemato..

 • KKB parašė:

  Valdantieji statė baseiną penkis metus, o pastatė laukuose kažkokį metalinį bunkerį, be baseino, be stadiono ir teniso kortų. Tvarkė Vytauto gatvę kuri turėjo skatinti sveiką gyvenseną, o pridarė eilę mašinų stovėjimo vietų, kai kur net su vaiko vežimu nepravažiuosi, dabar kiša milijonus į miesto „pietinę“ dalį, tiesia kelius už milijonus kur stovi keletas nuosavų namų, ten gyventojų gali su pirštu suskaičiuoti, taip tikisi, kad ten įsikurs normalūs žmonės „milijonieriai“.. o kas tie milijonieriai? ar ne tie patys mūsų miesto politikėliai? Kur žiūri opozicija Ūsas? Niekur, nes jos tiesiog nėra. Visi valgo iš to pačio katilo.
  Dar labai įdomus reikalas su Kelmės dvaru.Šiais metais jo aplinka pradėta tvarkyti, šalia jau atsidarė restoranas „mažasis dvaras“ kuris iš visų pusių apdeliotas ženklais „privati valda“. Prūdo gatvė nuo centro vienintelis tiesus ir greitas kelias prie šio traukos objekto, tačiau nėra nei šaligatvio, nei vietomis asfalto.Ir net nėra planuose tą gatvę tvarkyti.. Kodėl? Gal kad miesto monarchai netarė tik sau susikurti oazę?

  • kekebistui parašė:

   ATSAKYMAS KKB Ka valdančioje daugumoje veikė valstiečiai tai buvo tuščia vieta. Kaltini opoziciją lengviau negu pareikalauti ataskaitos iš valstiečių už trijų metų darbą valdančioje daugumoje

 • Kelmiškis parašė:

  Sėkmės V. Barkauskui ir jo vadovaujamai partijai. Tik ateityje reikėtų vengti prisiplakėlių, kurie apsimeta lojaliais valstiečių partijai, nes tikisi naudos,o kai kalba su kitų partijų atstovais dergia valstiečius ir padlaižauja kitiems.

 • Kelmi parašė:

  Valstieciai aplamai nelabai matos kad dirbtu kazka, tik riejas tarpusavy ir komentarus raso. Nu dar girias kaip jie dirb vilniuje. As kol kas to zadeto pagerejimo nejauciu, kaip tik su kuozna diena daros vis kazkaip sunkiau pragyvent. Matyt as cia senstu..
  O kad valstieciai laimes rinkimus tai abejoju. Uz juos valstieciu daug maziau balsuos. O visai kitai liaudziai irgi atsibodo tie cirkai

 • To vietinid parašė:

  Manau,kad papildomai informacijos apie valstiečių „gimines“galima rasti „Bičiulio“ laikraštyje (šeštadienis} 2018-05-26.Kam neaišku paskaitykite….

 • Šaunuolai Rimkai parašė:

  Skaičiau straipsnį, tai beveik viskas melas. Laikraščiui turėtų būti gėda. Pažįstu Rimkų giminę tai padorūs ir sąžiningi žmonės. Kvailas tas Geštautas net nežino kad J. Rimkaus puseserė vadovauja “Norfai“, naujajai „Maksimai“ vadovauja sesuo. Buvęs tarybos narys sūnųs Evaldas iš 49 pozicijos žmonių reitinguotas į 9 poziciją. Smagi giminė, pavyzdys, pamokantis. Pavydu. Taip, išvardinti asmenys jo giminės ir teisiškai atitinka civilinio kodekso nuostatas. Apie tai ką kalba Geštautas yra tik jo fantazija, nes kraujo ryšio jokio nėra ir teisiškai į giminystės ryšį nepatenka. Gėda žurnalistui, neišmanančiam civilinio kodekso nuostatų. Žinoma nors ir ne giminaitis bet pats turtingiausias Kelmės rajono žmogus irgi artimas, tik Geštautas to nepaminėjo. Nesuprantu iš kur toks noras pažeminti, pašiepti. Juk visuomenė mato daugiau teigiamo, o neigiamo beveik nėra. Padorūs ir garbingi žmonės visada sukelia pavydą. Patikėkit manau ir be Rimkų pagalbos sekančius savivaldos rinkimus sėkmingai laimės Valstiečiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA