BIČIULIS

FNTT atlieka tyrimą

2018-05-29

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Kelmės kultūros centro vykdomo Europos Sąjungos lėšomis finansuojamo projekto pagal požymius nusikalstamų veikų, nustatytų Lietuvos Respublikos BK 182 str. 2 d., 207 str. 1 d., 222 str. 1 d., 300 str. 1 d., 3 d., dėl sukčiavimo, kreditinio sukčiavimo, dokumentų klastojimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamentas.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 177 str. ikiteisminio tyrimo duomenis neskelbtini. Šie duomenys iki bylos nagrinėjimo teisme gali būti paskelbti tik prokuroro leidimu ir tik tiek, kiek pripažįstama leistina.

„Bičiulio“ inf.

7 Komentarai(ų)

 • Liūdna parašė:

  Banditizmas ir tiek. Socialdemokratai siautėja, pinigėlius plauna. Opozicija nemato.

 • To liūdnam parašė:

  Manau,kad FNTT atlikusi tyrimą išsiaiškins ar čia kalti valstiečiai su socialdemokratais ar atsakingi darbuotojai ??? Tam ir yra minėtos institucijos.

 • X parašė:

  „Dėkojam“ merui,kad atvedė savivaldybę iki tokio lygio! Jis dar tikriausiai naiviai tikisi sėdėti toliau?

 • St parašė:

  Opozicijos Ūsai yra vienas kratinys Kelmės MF politikoje. Visi valgo iš vieno katilo ir Ūsas senas vilkas tik imituoja opozicija. Valsiečiai bravo už pradėtą Valstybės apsivalymą nuo sukčių

 • Padėka parašė:

  Lietuva turi dėkoti valstiečiams, kad jie išdrįso paviešinti valstybės vagis. Gal pagaliau ir žiniasklaida susivoks, kad tarnauti oligarchams yra nusikaltimas. Kelmės valstiečiai kažkodėl tyli?

  • To Padėka parašė:

   Manau rajono valstiečiai ir tylės,nes dalyvavo kartu ir žinojo tuos reikalus tik tylėjo.Bendrininkai.

 • GYVENTOJAS parašė:

  kaas cia ka nors turi bausti kad dauguma yra tokie patys.o kitu balsas nieko nereiskia .taip kaip tylima apie kelmes vamdentieki ,kur kriete ta FNT.dabar palankus valdymas nes tie patys darbuotojai yra tarybos nariai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA