BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Liepos 4 dieną Kelmės rajono policijos komisariate buvo apklaustos rajono savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė ir Finansų skyriaus vedėja Vida Sinkevičienė.

– Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba tiria, kaip buvo panaudotos lėšos, skirtos Kelmės kultūros centro modernizavimui. Didžiąją jų dalį sudaro pinigai, skirti iš Valstybės investicijų programos. Tačiau nedidelė lėšų dalis skirta ir iš savivaldybės biudžeto. Ir tai natūralu, nes finansiniai dokumentai, susiję su savivaldybės išlaidomis, yra pasirašyti mano ir V. Sinkevičienės. Be to, paaiškinome savivaldybės biudžeto sudarymo tvarką, kad jo projektą rengia specialistai, tikslina ir tvirtina rajono taryba, kuri nurodo ir asignavimų valdytojus,– mums sakė I. Sirusienė.

2 Komentarai(ų)

  • X parašė:

    Nu kaip įdomu:finansinių nusikaltimų tarnybos pareigūnai nežino biudžeto sandaros įstatymo 😂. Pasikvietė specialistę 😂😂😂. Nu prajuokino su savo paaiškinimu 😂. Nu labai įdomu,kuo baigsis tyrimas.

  • GYVENTOJAS parašė:

    kiek betirtu tos tarnl laikoybos,vitiek viskas subliuksta,o to kulturnamio remontas tai tik Kelmeje gali vykti sitiek laiko,nes ir uzsakovai ir rangovai tos pacios politines partijos ir dar tas pats nepaeiciamas zmogus vykdo darbu tech,prieziura tai tiesiog fantastika juk cia Kelme,cia savi ,tai kair bepridursi,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA