BIČIULIS

2018-07-18 posėdyje VTEK nusprendė tirti Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorės I.Sirusienės elgesį.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorės Irenos Sirusienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas pradėtas Kelmės rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos pranešimo pagrindu. Jame teigiama, kad 2017 m. rugsėjį savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintos Kelmės rajono smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programos priežiūros komisijos posėdyje I.Sirusienė pristatė Kelmės rajono verslininkų asociacijos prašymą dėl lėšų skyrimo mokymams ir „Verslo dienos 2017“ projektui. Taip pat teigiama, kad ji posėdyje balsavo priimant sprendimus bei su minėtąja asociacija pasirašė lėšų naudojimo sutartis. Esą, jos sūnus yra šios asociacijos pirmininko pavaduotojas.

Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

VTEK informacija

3 Komentarai(ų)

  • Valstietis parašė:

    Šaunuolė D.Bružienė, kad išdrįso (gaila,kad tik vieną faktą)šį pažeidimą iškelti į viešumą. Nors Direktorei už pažeidimus ir buvo sudarytos netgi kelios komisijos padarytiems pažeidimams tirti,deja jos buvo neįgalios ir nuobaudų neskyrė.Gal Vyriausioji tarnybinės etikos komisija ištirs šališkai ir priims teisingus sprendimus? Nors VTEK Merui nustatė pažeidimus,tačiau jokių kitų nuobaudų….

  • koncervatorius parašė:

    DVIGUBAI ŠAUNUOLĖ D. Bružienė , kad tarkim, sakykim užkirs kelią vogti taip atvirai, tiesiog šeimoms, giminėms, nes kaip buvo rašyta laikraštyje, kiek daug dirba giminių Kelmės rajono savivaldybėje. Reikalinga tvarka.

  • GYVENTOJAS parašė:

    daug nesvarstyti o lauk vyt tokius darbuotojus,kurie del kitu likimo priima vienasaliskus sprendimus tai tik maza dalele del ko Kelmes raj. taip nusivaziavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA