BIČIULIS

KELMĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO, ĮVYKSIANČIO 2018-11-29 (KETVIRTADIENĮ) 9.00 VAL. TARYBOS POSĖDŽIŲ SALĖJE KELMĖS SENIŪNIJOJE,

DARBOTVARKĖ

1.Dėl lėšų skyrimo išlaidoms, pripažintoms netinkamomis, atsiradusioms įgyvendinant projektą „Kelmės kultūros centro pastato Kelmėje, Vytauto Didžiojo g. 73, rekonstravimas“, kompensuoti.

  1. Dėl pritarimo įgyvendinti projektą „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Kelmės rajone“.
  2. Dėl Kelmės rajono savivaldybės 2018 metų programinio biudžeto pajamų ir išlaidų plano patikslinimo, biudžeto lėšų paskirties pakeitimo.
  3. Dėl konkursų į Kelmės rajono savivaldybės biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovų pareigas ir pareigybių, dėl kurių rengiamas konkursas įmonėse ir įstaigose, sąraše nurodytas pareigybes organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo.
  4. Dėl Tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos ir naudojimo Kelmės rajono savivaldybės kontroliuojamose uždarosiose akcinėse bendrovėse, savivaldybės viešosiose ir biudžetinėse įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo.
  5. Dėl Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje esančių patalpų ir statinių, kurie yra apleisti ir neprižiūrimi, naudojami ne pagal paskirtį ir kuriems taikomas nekilnojamojo turto mokesčio tarifas, 2018 metų sąrašo patvirtinimo.

Su visais rajono savivaldybės tarybos 2018-11-29 posėdžio darbotvarkės klausimais ir sprendimų projektais išsamiai galite susipažinti rajono savivaldybės interneto svetainėje http://www.kelme.lt.

Savivaldybės meras  Vaclovas Andrulis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA