BIČIULIS

KairysLiepos 6 dieną, 14 val. Šiaulių Aeroklubo aerodrome Raudondvaryje (prie Šeduvos) vyks Aviacijos sporto fiesta. Įvairūs pasirodymai ore įtraukti kaip 5-ųjų TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių „Šiauliai 2012“ parodomoji programa, kurią galės nemokamai stebėti visi norintys. Oro fiestoje dalyvaus  Europos ir pasaulio akrobatinio skraidymo čempionas Jurgis Kairys.

„Tai, kad prikalbinom Jurgį Kairį pasirodyti fiestoje – didelis pasiekimas“ – profesionalaus sportininko pasirodymą fiestoje komentavo Šiaulių Aeroklubo narys Vaidotas Jakavičius. „Taip pat įspūdingai atrodys ir maždaug 30 karšto oro balionų, kurie vakare pakils iš aerodromo. Daugiausiai klausimų sulaukiu dėl „išprotėjusio piloto“. Nėra čia jokios paslapties, tik patirtis. Kviečiu atvykti ir patiems nuspręsti, kiek tas pilotas „išprotėjęs“, – tęsė vienas iš fiestos organizatorių

„Šiauliai 2012“ – 5-tosios TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynės, kuriose dalyvauja sporto mėgėjai iš viso pasaulio, pirmą karta šių žaidynių istorijoje į programą įtrauktos ir neįgaliųjų sporto šakos. Žaidynių programa labai plati – nuo sporto iki kultūros renginių, nuo Italijoje mėgiamo „tamburello“ iki indiško „kabaddi“, nuo švediško „kubb“ iki vežimėlių krepšinio. Parodomosios sporto šakos dar labiau paįvairina spalvingą šventę.

„Liepos 6-ta žaidynių „Šiauliai 2012“ dalyviams nėra labai užimta, todėl tokia fiesta, kurioje bus patys įvairiausi pasirodymai ore tikrai sutrauks daug žiūrovų. Tuo labiau, kad renginys nemokamas“ – kalbėjo TAFISA žaidynių Radviliskio raj. koordinatorė Raimonda Jagminaite. „Jurgis Kairys, parašiutininkai, parasparniai, skraidyklės – tai tik dalis visos šventės. Manau žiūrovus sudomins ir kosminio modeliavimo pasirodymai, juk ne kiekvieną dieną yra galimybė pamatyti, kaip į dangų kyla raketos“- fiestos privalumus vardino koordinatorė.

Pavadinimas: Aviacijos sporto fiesta
Vieta: Šiaulių Aeroklubo aerodromas, Raudondvaris (prie Šeduvos)
Data: Liepos 6 d.
Pradžia 14 val.

Programa:

* Jurgio Kairio akrobatinis šou
* Parodomosios parašiutininkų varžybos
* Akrobatinis skrydis „išprotėjęs pilotas“
* Lėktuvų ir sklandytuvų skrydžiai
* Aviamodeliuotojų pasirodymas
* Kosminio modeliavimo paroda ir skrydžiai
* Parasparnių ir skraidyklių pasirodymas
* Skrydžiai oro balionais

Renginys nemokamas


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA