BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Liberalų sąjūdis kandidatu į Seimo narius Kelmės-Šiaulių vienmandatėje apygardoje kels Tytuvėnų apylinkių seniūnijos vyr. specialistą, anksčiau dirbusį Tytuvėnų regioniniame parke Teisutį Majauską. Pasak šios politinės organizacijos Kelmės skyriaus pirmininko Petro Račkausko, T. Majauskas jau dalyvavo ir specialiuose kursuose, į kuriuos buvo pakviesti Liberalų sąjūdžio kandidatai į Seimą.

Partija „Tvarka ir teisingumas“ šioje vienmandatėje rinkimų apygardoje kels mūsų rajono skyriaus pirmininką, buvusį savivaldybės administracijos vicedirektorių bei kandidatą į merus, savivaldybės tarybos narį Vincą Metrikį. Pastarasis, kaip ir jo bendražygis Petras Beresnevičius, bus įrašyti į šios partijos sąrašą daugiamandatėje apygardoje.

Priminsime, kad anksčiau kandidatais į Seimą socialdemokratai pasiūlė dabartinę jo narę Almą Monkauskaitę, „valstiečiai“ – Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėją, buvusį kandidatą į merus Juozą Rimkų, o Laisvės sąjunga (liberalai) ketvirtą kartą į parlamentą deleguoja buvusį vicemerą, dabartinį rajono tarybos narį Kęstutį Bilių. Tiesa, anksčiau ši politinė organizacija vadinosi Liberalų ir Centro sąjunga.

Kitos rajone veikiančios partijos savų kandidatų dar neįvardijo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA