BIČIULIS

Nepasidalino taku

2019-12-06

Loreta DIRBANAUSKAITĖ

                      Turbūt daugelis prisimena pasaką „Du ožiukai ant liepto“, kuomet ant liepto susidūrę du ožiukai nenorėjo pasitraukti iš kelio, įsibėgėję smogė vienas kitam ragais ir nuo smūgio abu įkrito į upelį.

                      Panaši situacija atsitiko ir kelmiškiui (pavardė redakcijai žinoma), savaitgalį su žmona išėjusiam pasivaikščioti Kelmėje įrengtu dviratininkų ir pėsčiųjų taku. Situacija būtų komiška, jei negrėstų rimti padariniai po pėsčiojo susidūrimo su dviratininku. Primename, kad naujai įrengtame pėsčiųjų ir dviračių take įrengti nukreipiamieji kelio ženklai „Pėsčiųjų ir dviračių takas“, leidžiantys eiti pėstiesiems ir važiuoti dviračiais ta tako puse, kuri jiems skirta (parodyta kelio ženkle), jeigu dviračio ir pėsčiųjų simboliai kelio ženkle yra ne vienas po kito, o vienas šalia kito ir skiriami vertikaliu baltu brūkšniu.

                      Kaip pasakoja kelmiškis, jis ėjęs nuo Kelmės link Kukečių nukreipiamojo kelio ženklo „Pėsčiųjų ir dviračių takas“ nurodyta puse. Priešais ta pačia tako puse atvažiavo dviratininkas. Kelmiškis dviratininko paklausęs, kodėl šis nesilaiko kelio ženklo nurodytos pusės. Dviratininkas atšovęs, kad pats pėstysis nesilaiko kelio ženklo nurodymo. Kelmiškis nuėjo iki tako pabaigos ir pažiūrėjo, kas pavaizduota kelio ženkle. Ir tikrai, pasirodo einant nuo Kelmės link Kukečių, ir grįžtant atgal nurodyta, kad pėstieji turi laikytis dešinės pusės, o dviratininkai – kairės.

                      Atvykęs į redakciją kelmiškis retoriškai teiravosi, kas atsakys, jei dėl supainiotų kelio ženklų įvyks nelaimė?

                      Dėl supainiotų kelio ženklų pasiteiravome Kelmės miesto seniūno R. Atkočaičio. Jis pasakė, kad kelio ženklus pastatė rangovai, tiesę šį taką. Apie supainiotus kelio ženklus išgirdęs pirmą kartą.

                      Seniūnas R. Atkočaitis susisiekė su rangovais, kurių paprašė kuo skubiau pakeisti kelio ženklus.

2 Komentarai(ų)

  • Maglia Dortmund parašė:

    maglie calcio bambini poco prezzo Brook RodrickR Maglia Dortmund Collinif SarahIum
    Brook

  • Nijolė parašė:

    Dievaži, tie kelininkai išties puštelėję: prie naujai įrengto žiedo ties buvusia kepykla vietoj Tytuvėnų vairuotojus siuntė į Liolius, kol žmonės jų skundais neužmėtė, dabar kairę su dešine sumaišė…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA