2024-06-25 (Antradienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

6 thoughts on “Kur noksta Alduko sūriai

  1. Pati sau prieštaraujate. Rašote, kad prieš trejus metus paskelbė uždaryti Swedbanką. Bet, kaip matėte, dirbant merui V. Andruliui ir seimo nariui J. Rimkui, bankas nebuvo uždarytas, matyt šie vyrai vis susikalbėdavo ir bankas tęsdavo veiklą, o pradėjus dirbti naujai valdžiai, besidžiaugiant laimėjimais, pamiršo subendrauti ir bankas užsidarė. Visur reikalingas susikalbėjimas.

  2. Jeigu tuo klausimu iš savivaldybės būtų kreipimasis, pageidavimas ar bent koks raštelis gyventojų vardu, manau Vyriausybė ar Seimas tikrai būtų su banko atstovais kalbėję ir ieškoję tinkamo sprendimo. Deja… Manau Kelmės žmonėms ne tik nepadėta, bet ir pakenkta. Bet kokiu atveju banko skyrius uždarytas ir džiaugsmo tame tikrai nėra.

  3. Sunkus žemdirbio darbas vis labiau nebeatsiperka. Brangsta elektra, dujos, kuras, trąšos, mokesčiai. Ministras liepia atnaujinti ganyklas, ruošiasi atimti kuro akcizą džiovykloms. Valdžia labiausiai remia tik didžiuosius ūkininkus, o kur dėtis smulkiems ir vidutiniams ūkiams. Pagalbos nesulauksi nei iš rajono valdžios, juo labiau iš seimo nario. Suprantama, čia labai konkretu, daug nežinomybių, be to pigios reklamos nepasidarysi. Tada geriausiai nieko nedaryti. Apgailėtina.

  4. Visi žmonės dirba stengiasi, o kas dėl jų rūpinasi. Kyla pyktis ant visų lygių valdininkų ir politikų. Kol rajono meras ilsėjosi užsieniuose uždarė Swed banko Kelmės skyrių. Seimo narys irgi tuo klausimu nieko nepadarė dėl žmonių. Dabar visi banko klientai važiuojam į Šiaulius ir keikiam. Ačiū tokiai valdžiai ir jų rėmėjams, kad nesirūpina žmonėmis, negina jų interesų, jie plaukia pasroviui, giriasi, reklamuojasi ir tiek. Dar uždarys ligoninę, paštą ir euforija baigsis. Gal tada ir jų nebereikės?

    1. Sutinku su viskuo, kas parašyta, o dėl Seimo nario ir rajono valdžios, galiu pasakyti tik tiek, kad rinkimai baigėsi, baigėsi ir rinkėjams pažadai, o toliau, kaip išmanote, taip ir kapstykitės patys iki naujų rinkimų ir naujų pažadų, kad ir vėl jais patikėtumėt.

    2. SWEDBANKĄ JAU PRIEŠ TRIS METUS SKELBĖ,KAD UŽDARYS.PRIE KO MERAS,NEIŠPRUSĖLIAI JŪS ???? TAI GAL ANDRULIS AR RIMKUS IŠEIDAMI UŽDARĖ…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *