Skelbimai

Langų remonto komanda: apie natūralią namų ventiliaciją ir langų sandarumą

Norintiems pažaboti vėją ir šalčius, užtikrinti gerą namų ventiliaciją „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų!

Norint saugoti šilumą namuose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines.

Guminių tarpinių eksploatacijos laikas 5-7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja yra lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtoma guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko lengvai patenka drėgmė į patalpas.

Jeigu atidarius langą pastebime lango rėmo apačioje susikaupusi purvą, tai tik patvirtina, kad jūsų guminės lango tarpinės nebeatlieka savo izoliacinės funkcijos. Susikaupęs purvas, šiukšlės, padidėjęs sklindantis triukšmas iš gatvės tai tik patvirtina kad jūsų tarpinės jau savo laiką atitarnavo. Susikaupęs purvas, šiukšlės užkemšą lango rėmo drenažą ir taip tik padidina drėgmės lygį patalpose. Tam kad viso tai išvengti „Langų remonto komanda“ turi puikių pasiūlymų!

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q- LON poliuretano tarpines.

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo kooficientas (K) – 0.033w/mk. Netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas.

Tarpinė atspari ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams, todėl Jums nebereikės perstatinėti langų mechanizmo į vasaros ir žiemos režimus. Nors jūsų langams bus ir 10 metų ir daugiau jie jums vėl tarnaus, kaip nauji.

Norint  užtikrinti gerą namų ventiliaciją patalpose!

Patalpose, kuriose oro drėgnumas yra per aukštas, vėstantys garai virsta vandeniu – kondensuojasi. Norint kambaryje sumažinti oro drėgnumą būtina gera oro ventiliacija visas 24 val. per parą. Tam rekomenduojami ventiliaciniai vožtuvai, kurie apsaugos ir nuo per didelio drėgno oro patalpoje. Plastikinių langų vožtuvai yra lengvai montuojami nepažeidžiant lango rėmo. Tai puiki priemonė oro apykaitai atkurti, neleidžianti sumažinti oro kokybės, apsauganti nuo santykinio oro drėgnumo padidėjimo patalpoje, kondensato susidarymo, langų rasojimo, pelėsio, kuris ne tik gadina patalpos vaizdą, bet ir neigiamai veikia žmogaus sveikatą. Sureguliavę drėgnumo lygį kambaryje lengviau sustiprinsite savo imuninę sistemą ir ramiau miegosite, išvengsite virusinių ir kitų ligų: astmos, sauso kosulio, nemigos, alergijų, kvėpavimo takų, plaučių ir daugelio kitų. Taip pat išvengsite drėgnų patalpų, pelijančių sienų, rasojančių langų.

Skelbiama kalėdinė akcija Iki gruodžio 24 d. pagal jūsų iškvietimą pas jus mūsų specialistas apsilankys nemokamai. Suteiksime nemokamas konsultacijas ir jums tai nieko nekainuos. Užsisakant visų langų remonto pilną paslaugų paketą ir visus langus tvarkant vienu kartu, bus taikoma 20 proc. nuolaida ir kalėdinė dovana vieno lango nemokamas tarpinių pakeitimas.

Tarpinė

Tel.: 8 604 24 268, 8 606 93 229
www.remvalus.com


 

 

Dėl skelbimo talpinimo svetainėje kreiptis
telefonu 8 427 61410 arba elektroniniu paštu
biciulis.kelme@gmail.com