BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Jau rašėme, kad Valstybinės darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus darbo ginčų komisija praėjusių metų spalio 31 d. patenkino Kelmės ligoninės gydytojo oftalmologo J. Pluščiauskio prašymą panaikinti jam Kelmės ligoninės direktorės Beninos Petrošiutės 2016 m. rugpjūčio 26 d. skirtą drausminę nuobaudą – papeikimą.

Kelmės ligoninė apskundė šį Darbo ginčų komisijos sprendimą Šiaulių apylinkės teismui ir prašė panaikinti jį bei priteisti ieškovės (Kelmės ligoninės – aut. pastaba) naudai iš J. Pluščiauskio išlaidas, turėtas iki ieškinio teismui pateikimo dienos, bei priteisti ieškovės naudai iš atsakovo (J. Pluščiauskio – aut. pastaba) turėtas bylinėjimosi išlaidas.

Priminsime, kad ginčas kilo dėl to, kad J. Pluščiauskiui Kelmės ligoninės direktorė paskyrė nuobaudą už tai, kad gydytojas nepriėmė be eilės pacientės, turinčios nusiskundimų, tačiau neturinčios talono bei kortelės. Ligoninės atstovė advokatė Laura Daumantaitė argumentavo, kad pacientei buvo reikalinga skubi pagalba ir atsakovui nuobauda skirta už tai, kad pagalba nebuvo suteikta skubiai.

Šiaulių apylinkės teismas konstatavo, kad byloje esantys rašytiniai įrodymai Kelmės ligoninės argumentus paneigia. Pacientei pagalba buvo suteikta tą pačią dieną, jai buvo išrašyti receptai bei užpildytas kortelės lapas. Bylos medžiaga liudija, kad ligoninės vadovybė pati neužtikrino, jog būtų laikomasi nustatytos tvarkos.

Teismas Kelmės ligoninės ieškinį atmetė. Be to, iš jos priteista J. Pluščiauskiui 540 eurų bylinėjimosi išlaidų. Šis sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Šiaulių apygardos teismui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA