BIČIULIS

Loreta DIRBANAUSKAITĖ

Tarybos narių susitikimo su Tytuvėnų apylinkių seniūnijos gyventojais metu buvo paviešintas faktas, kad Tytuvėnų apylinkių seniūnijos vyriausiasis specialistas T. Majauskas teisme laidavo už naminės degtinės platintoją. Apie tai rašėme „Bičiulio“ balandžio 21 d. numeryje, straipsnyje „Ką palaiko seniūnijos vyriausiasis specialistas?“.

Atsižvelgiant į gautą informaciją Kelmės rajono savivaldybės administracijos Tytuvėnų apylinkių seniūnijos vyriausiajam specialistui T. Majauskui buvo inicijuotas tarnybinis patikrinimas. Kaip informavo savivaldybės administracijos direktorė I. Sirusienė, komisija, galimam tarnybiniam nusižengimui tirti, nusprendė, kad Teisutis Majauskas tarnybinio nusižengimo nepadarė.

Gegužės 12 d. „Bičiulio“ numeryje, straipsnyje „Viešųjų pirkimų tarnyba atliko vertinimą“ rašėme apie tai, kad Viešųjų pirkimų tarnyba atliko UAB „Kelmės vietinis ūkis“ vykdyto viešojo pirkimo „Šiukšliavežio pirkimas“ vertinimą ir nustatė pažeidimų.

Savivaldybės administracijos direktorė I. Sirusienė informavo, kad UAB „Kelmės vietinis ūkis“ valdyba priėmė sprendimą įspėti Dainių Popovą, UAB „Kelmės vietinis ūkis“ direktorių, kad jis padarė darbo pareigų pažeidimą (DK 58 str.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA