BIČIULIS

Rašėme, kad atrankos komisijai, aptariančiai kandidatūras rajono Garbės piliečio vardui suteikti Garbės ženklu „Už nuopelnus Kelmės rajonui“ apdovanoti buvo pateikti trys pretendentai. Teikėjai juos siūlė apdovanoti Garbės ženklu. Tai Vokietijos pilietis, Lietuvos vaikų rėmimo draugijos ir Jaunimo ateities fondo vadovas Volfgangas Gėrtė, svečių namų „Užvenčio vandens malūnas“ savininkas ir paramos fondo „Užvenčio pegasas“ direktorius Alvydas Knyzelis bei „Bičiulio“ laikraščio žurnalistas Alvydas Geštautas. Komisija vienbalsiai balsavo, kad šias kandidatūras teikti rajono savivaldybės tarybai dėl Garbės ženklu „Už nuopelnus Kelmės rajonui“ apdovanojimo. Rajono taryba šioms kandidatūroms pritarė.

                      J. V. Gėrtei šis apdovanojimas bus įteiktas už aktyvią ir reikšmingą šviečiamąją veiklą Kelmės rajone, teikiamą finansinę paramą švietimo įstaigoms, tarptautinių ryšių ir bendradarbiavimo plėtojimą bei Kelmės vardo garsinimą Europoje. Parengtam sprendimo projektui pritarė 23 iš posėdyje dalyvavusių 24 politikų. Balsavime nedalyvavo Stanislovas Baltrušaitis.

                      A. Knyzeliui šį apdovanojimą nutarta įteikti už aktyvią ir reikšmingą kūrybinę bei šviečiamąją veiklą puoselėjant Kelmės krašto etninę kultūrą, profesionalųjį ir mėgėjų meną. Tam pritarė 21 rajono tarybos narys, susilaikė Zita Loseva, o balsavime nedalyvavo S. Baltrušaitis ir Vytautas Barkauskas.

                      A. Geštautui Garbės ženklą nuspręsta įteikti už aktyvią visuomeninę veiklą, tarptautinių ryšių ir tarptautinio bendradarbiavimo plėtojimą. Tam pritarė 18 politikų, susilaikė Kristina Balsienė, Reda Mažonavičienė, Edmundas Baracevičius, o balsavime nedalyvavo S. Baltrušaitis, V. Barkauskas ir Rolandas Venckus.

                      Nominantai bus apdovanoti vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime.

„Bičiulio“ informacija
S. Maziliausko irŠvietimo, kultūros ir sporto skyriaus archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA