BIČIULIS

                 Kelmės rajono savivaldybės administracija nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. laikinai nutraukia fizinį klientų aptarnavimą. Savivaldybės Administracija ir seniūnijos gyventojus aptarnaus ir konsultuos nuotoliniu būdu iki 15 val. Kontaktai skelbiami www.kelme.lt skyrelyje Struktūra ir kontaktai.  Dėl informacijos galima kreiptis telefonu (8 427) 69 052.

                 Savivaldybė, kaip ir anksčiau, teiks elektronines paslaugas, prašymus priims elektroniniu paštu info@kelme.lt, o jei neišvengiamai būtina pateikti popierinį dokumentą, jį galima įmesti į specialiai tam skirtą dėžutę prie savivaldybės pastato. Elektroniniu paštu korona@kelme.lt galima rašyti rūpimais su virusu susijusiais klausimais.

                 Savivaldybei pavaldžios įmonės, įstaigos, organizacijos darbą organizuoja nuotoliniu būdu. Sveikatos priežiūros įstaigų paslaugų teikimas taip pat organizuojamas nuotoliniu būdu (vaistų ir medicinos priemonių išrašymas, el. nedarbingumo pažymėjimų išdavimas ir tęsimas, gydytojo konsultacijos, būtinųjų tyrimų paskyrimas, slaugytojo konsultacijos). Atsisakoma planinių konsultacijų, atidedamos kitos gydomosios (ir odontologijos) paslaugos, išskyrus būtinąją pagalbą. Ribojamos šeimos gydytojo paslaugos namuose, išskyrus ambulatorinės slaugos ir paliatyviosios pagalbos paslaugas.

                 Socialinės paramos skyriai paslaugas gyventojams teiks el. paštu, telefonu, prašymai dėl išmokų turi būti teikiami per sistemą www.spis.lt.

Visą parą veikia nemokama karštoji linija 1808.

Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas
Savivaldybės administracijos direktorius
Stasys Jokubauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA