BIČIULIS

Pasilik namuose

2020-03-31

Loreta DIRBANAUSKAITĖ

                      Dėl koronaviruso Lietuvoje paskelbus karantiną ne kartą Lietuvos gyventojų valdžia ir medikai prašė pasilikti namuose. Ne išimtis ir Kelmės miestas. Prie valdžios ir medikų raginimų likti namuose nutarė prisidėti Andriaus ir Jurgitos Seselskų šeima. Jie kartu su vaikais per dieną įgyvendino gimusią idėją: su sūnumi išdrožė linksmus žmogeliukus, su dukra juos nudažė bei savo kūriniu papuošė centre esantį skelbimų stendą su užrašu „Pasilik namuose“. Šiuo kūriniu A. ir J. Seselskų šeima norėjo parodyti, kad ir namuose yra ką veikti, primena, kad turime patys saugoti savo sveikatą.

                      O kitą stendą, pastatytą prie Kelmės kultūros centro, plakatu „Saugok save ir kitus“ papuošė reklamos gamyba užsiimanti įmonė „Justudija“. Facebook paskyroje rašo: „Kol Kelmėje nevyksta jokie renginiai, mes nusprendėme užimti kelis stendus su žinute, primenančia, kad reikia saugoti save ir kitus, bei raginančia vengti tiesioginio kontakto, laikytis saugaus atstumo, dėvėti kaukes ar respiratorius, dažnai plauti rankas“.

                      Be to, „Justudija“ siūlo nemokamai atspausdinti stendus ir kitiems Kelmės rajono miesteliams (seniūnijų, rajono įstaigų stendams, skelbimo lentoms).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA