BIČIULIS

                      Mieli Kelmės rajono gyventojai, artėja labai svarbi ir laukiama šventė – šv. Velykos. Jos šiemet bus netradicinės. Atsižvelgiant į judėjimo ribojimus savaitgalį, prašau likti namuose tam, kad ateityje sulauktume dar daug įsimintinų švenčių su savo artimaisiais.

                      Kelmės rajono savivaldybė pasirengusi kiek įmanoma padėti policijai ir kariuomenei riboti judėjimą rajone, bei kiekvieną savo gyventoją įvairiais informacijos kanalais ragina likti namuose.

                      Manau, svarbiausias vaidmuo šį savaitgalį teks patiems gyventojams, Tik jūsų sąmoningumo dėka pavyks žengti dar vieną žingsnį visų laukiamo karantino sušvelninimo bei efektyvaus viruso plitimo sustabdymo link.

                      Šiomis karantino savaitėmis daugelis gyventojų naudojasi informacinėmis technologijomis ir bendrauja nuotoliniu būdu, todėl šį įgūdį būtų galima panaudoti ir kuriant ypatingą šeimos šventę. Šios Velykos gali tapti nepamirštamos dėl naujų, įdomių ir netikėtų dalykų. Pakvieskime savo artimuosius susitikti nuotoliniu būdu ir neabejoju, kad galėsime susikurti išskirtinę švemtę, puikią nuotaiką bei įspūdžius. Vieną kartą gyvenime Velykas galime atšvęsti ir internetu.

                      Taip pat manau, kad namuose praleistos Velykos gali tapti puikia proga paskambinti vienišiems ar technologijomis nesinaudojantiems artimiesiems bei pažįstamiems, suteikti jiems gerų emocijų bei padrąsinti šioje nelengvoje situacijoje.

Tad būkite visi sveiki, geranoriški. Gražių šventų Velykų!

Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA