BIČIULIS
  1. Dėl Kelmės specialiosios mokyklos 2019 metų veiklos ataskaitos patvirtinimo.
  2. Dėl viešosios įstaigos Kelmės ligoninės 2019 metų veiklos ataskaitos, finansinių ataskaitų rinkinio ir 2020 metų siektinų veiklos rodiklių projekto patvirtinimo.
  3. Dėl viešosios įstaigos Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro 2019 metų veiklos, finansinių ataskaitų rinkinio, 2020 metų veiklos plano patvirtinimo.
  4. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Kelmės vanduo“ 2019 metų veiklos ataskaitos patvirtinimo.
  5. Dėl ilgalaikės paskolos ėmimo.
  6. Dėl Kelmės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinius maitinančių įstaigų atleidimo nuo savivaldybės nekilnojamojo turto nuomos mokesčio.
  7. Dėl Kelmės rajono Kražių seniūnijos prekyvietės, esančios Kražių centrinėje aikštėje, ir Tytuvėnų seniūnijos prekyvietės, esančios Kelmės gatvėje Tytuvėnuose, turgavietės statuso panaikinimo ir prekybos viešosiose vietose minėtose teritorijose įteisinimo.
  8. Dėl 2020 metais Kelmės rajono savivaldybei skirtų Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų paskirstymo.
  9. Dėl Kelmės rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento pakeitimo.

                      Su visais rajono savivaldybės tarybos 2020-04-30 posėdžio darbotvarkės klausimais ir sprendimų projektais išsamiai galite susipažinti rajono savivaldybės interneto svetainėje http://www.kelme.lt.

Savivaldybės meras

Vaclovas Andrulis

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA