BIČIULIS

<Rima Bivainienė
Kelmės SMC metodininkė>

Telšių galerijoje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso-parodos „Sidabro vainikėlis“ uždarymas ir rezultatų paskelbimas.

Regioniniam konkursui buvo pateikti Kelmės Jono Graičiūno gimnazistų Lidijos Kybartaitės ir Mindaugo Dimšlio, „Aukuro“ vidurinės mokyklos mokinės Monikos Užomeckaitės ir Kelmės specialiosios mokyklos mokinių Donato Černausko ir Ingridos Aničauskaitės kūrybiniai darbai.

Jaunųjų kelmiškių kūriniai sulaukė didžiulio vertinimo komisijos bei parodos lankytojų dėmesio. Komisija išrinko geriausius abiejų amžiaus grupių (10-14 m. ir 15-19 m.) darbus, kurių autoriai buvo apdovanoti I, II ir III vietos laimėtojų diplomais, iš jų net keturi jaunieji kūrėjai iš Kelmės.

Tik aštuoni regioninio turo I vietos laimėtojai įgijo teisę dalyvauti respublikiniame konkurso ture. I vietos laimėtojo diplomu apdovanotas Kelmės specialiosios mokyklos mokinys Donatas Černauskas (mokytojas E. Visockas), jo medžio drožiniai „Užgavėnių kaukės“ dalyvaus respublikiniame ture ir sieks „Sidabro vainikėlio“ apdovanojimo.

II vietos laimėtojų diplomais apdovanotos Kelmės Jono Graičiūno gimnazistė Lidija Kybartaitė (mokytoja I. Arlauskienė) ir „Aukuro“ vidurinės mokyklos mokinė Monika Užomeckaitė (mokytoja Monikos mama L. Užomeckienė). III vietos diplomu apdovanota Ingrida Aničauskaitė (mokytoja O. Armalienė) iš Kelmės specialiosios mokyklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA