BIČIULIS

Ona PETRAVIČIENĖ

Šiaulių vyskupijos kurija informuoja apie birželio 19 dieną Šiaulių vyskupo patvirtintus skyrimus.

Kunigas Vytautas Ripinskis atleistas iš Kražių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo, Karklėnų Šv. Baltramiejaus ir Pašilės Šv. Jurgio parapijų klebono pareigų ir paskirtas Meškuičių Šv. Stanislovo bei Rūdiškių Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo parapijų klebonu. Vietoje kun. V. Ripinskio Kražių, Karklėnų ir Pašilės parapijų klebonu paskirtas monsinjoras Gintas Sakavičius, iki šiol buvęs Radviliškio, Polekėlės parapijų klebonas bei ėjęs Radviliškio dekanato dekano pareigas.

Pasikeitimai neaplenkė ir Kelmės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos. Kunigas Arūnas Urbelis atleistas iš Kelmės parapijos klebono ir Kelmės dekanato dekano pareigų ir išleistas gydytis. Kelmės tikinčiųjų bendruomenės sielovada nuo šiolei rūpinsis kunigas Mindaugas Grigalius, atleistas iš Šiaulių Šv. Jurgio parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kelmės parapijos klebonu bei Kelmės dekanato dekanu.

Gruzdžiuose gimęs ir 2007 metais į kunigus įšventintas Mindaugas Grigalius turi sesę ir jaunesnį brolį Donatą, kuris taip pat baigė Kauno kunigų seminariją. 2013 metų pavasarį Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis D. Grigalių įšventino į kunigus ir paskyrė vikaru į Kelmės bažnyčią, kurį tikinčiųjų bendruomenė jau spėjo pamilti už nuoširdumą ir paprastumą. Sveikindami į Kelmę paskirtą Donato brolį kunigą Mindaugą Grigalių, greičiau pasveikti linkime ir mūsų bažnyčioje nuo 2003 metų liepos mėnesio klebono pareigas ėjusiam Arūnui Urbeliui, kuris daugelio parapijiečių širdyse pasėjo gerumo daigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA