BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Portalas „15 min.“ pranešė, kad reali kandidatė į Sveikatos apsaugos ministro postą vietoje atsistatydinti žadančios Rimantės Šalaševičiutės yra Seimo narė, Socialdemokratų partijos Sveikatos apsaugos komiteto pirmininkė kelmiškė Alma Monkauskaitė. „Bičiuliui“ Seimo narė sakė, jog plačiau komentuoti apie galimybes užimti šį postą nenorinti, nes dar neatsistatydino dabartinė ministrė, be to, tebeatostogauja premjeras Algirdas Butkevičius.

Mūsų žiniomis, šių pareigų nori ir Seimo Sveikatos apsaugos komiteto narys, socialdemokratas, žurnalistas Juras Požėla bei buvęs „darbietis“, o dabar jau socdemas, eks švietimo ir mokslo ministras, profesorius medikas Dainius Pavalkis. Pastarąjį ministro poste ypač matyti nori Kauno socialdemokratai.

Priminsime, kad 2014 m., kai tuometinis sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis tapo europarlamentaru, A. Monkauskaitė buvo irgi viena realiausių pretendenčių į ministrės postą. Tada Socialdemokratų partijos prezidiume iš 13 narių už kelmiškę balsavo 12 jo narių. Tuomet A. Monkauskaitė atsisakė ministrės portfelio. Mūsų šaltinių žiniomis, tuomet R. Šalaševičiutę rėmė prezidentūra. Tačiau neseniai ji išplatino pareiškimą, kad R. Šalaševičiutė nepateisino vilčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA