BIČIULIS

Ona PETRAVIČIENĖ

Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjunga tūkstančio egzempliorių tiražu išleido knygą „Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjunga 1918-2018“. Tai antroji pusketvirto šimto puslapių informacinio pobūdžio knyga (pirmoji buvo išleista 2000 m. – aut.), kurią sudaro dvi dalys.

Pirmoje dalyje rašoma apie Lietuvos matininkų sąjungos 1918-1927 m. įkūrimą, jos istoriją ir veiklą. 1928 m. pavasarį sąjungai pakeitus pavadinimą į Lietuvos matininkų ir hidrotechnikų sąjungą, pastaroji veikė iki 1940 m. vidurio. Po ilgesnės pertraukos, 1989 m. pavasarį, šios srities specialistai vėl susijungė draugėn ir iki šių dienų tęsia savo veiklą, pasivadinę Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjunga.

Antroje knygos dalyje pateikiama apie 850 atkurtosios sąjungos narių anketiniai duomenys. Tarp daugybės leidinyje minimų pavardžių ir nuotraukų – ir keturiolika kelmiškių. Tai – Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos Kelmės hidrotechnikų skyriaus vadovas Apolinaras Jasaitis bei šio skyriaus nariai: Romas Atkočaitis, Petras Bublys, Albinas Būzius, Raimundas Dikavičius, Vygintas Ivoškus, Gipoldas Karklelis, Gediminas Paškevičius, Žilvinas Penikas, Jurgita ir Remigijus Reimeriai, Gvidas Ščeponavičius, Virginija Zasčiurinskienė ir Tomas Žimkus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA