BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Įvyko Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Kelmės rajono skyriaus, kuriam priklauso 180 narių, ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Tiesa, dalis šios politinės organizacijos narių šiuo metu partinėje veikloje nedalyvauja, nes yra išvykę į užsienį. Ataskaitą pateikė skyriaus pirmininkas ir rajono tarybos Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Petras Račkauskas.

Kaip ir 2015-2019 m. savivaldybės tarybos kadencijoje, taip ir ką tik darbą pradėjusioje rajono taryboje liberalsąjūdininkai turi trijų narių frakciją. Šį pavasarį vykę savivaldos rinkimai liberalsąjųdininkams buvo sėkmingi dėl to, kad pirmą kartą rajono politinėje istorijoje šios politinės organizacijos atstovė Dalia Viliūnienė pateko į antrąjį rajono mero rinkimų turą ir jame nusileido socialdemokratui Vaclovui Andruliui. Iki šiol ir Seimo, ir mero rinkimuose rajono liberalsąjūdininkai dažniausiai tenkindavosi trečiąja vieta.

Kandidatais į Liberalų sąjūdžio rajono skyriaus pirmininkus buvo pasiūlyti D. Viliūnienė, Teisutis Majauskas, Petras Račkauskas ir Tomas Savickas. Pastarieji du rinkimuose dalyvauti atsisakė. Ryškia balsų persvara šios politinės organizacijos rajono skyriaus pirmininke išrinkta Kelmės specialiosios mokyklos direktorė D. Viliūnienė, o pavaduotojais – T. Majauskas, Evaldas Kmitas ir Gintautas Urbietis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA