BIČIULIS

Loreta DIRBANAUSKAITĖ

Į redakciją užsukęs Kelmės seniūnijos specialistas Erikas Andruška papasakojo, kad naktį iš 21 į 22 dieną A. Mackevičiaus kvartale nuo kanalizacijos šulinių buvo pagrobti dangčiai.

Rugpjūčio 22 dienos ryte Kelmės seniūnija sulaukė J. Janonio gatvės gyventojos skambučio, kuri, vedžiodama šunį, pastebėjo, kad J. Janonio gatvėje ant trijų šulinių nėra dangčių. Nors tuo turėtų pasirūpinti tie, kas administruoja daugiabučius namus, seniūnijos darbuotojai neliko abejingi, o skubėjo kuo greičiau uždengti tuos šulinukus. Jie kreipėsi į UAB „Kelmės vanduo“, iš jų gavo gelžbetoninius dangčius ir šulinukus uždengė. Šiuo atveju iki nelaimės buvo vienas žingsnis. Į tuos šulinukus, kurių gylis net 6 metrai, galėjo įkristi, susižaloti ar net žūti neatidus gyventojas.

Kaip pasakojo E. Andruška, lyg nujausdami kažką blogo, nutarė apvažiuoti aplinkines gatves. Nuojauta pasitvirtino. Aptiko dar 7 šulinukus be dangčių J. Janonio ir Kooperacijos gatvėse bei pavogtas lietaus nuotekų surinkimo groteles. Pasak E. Andruškos, jei koks vairuotojas būtų įvažiavęs į šią atvirą angą, būtų patyręs didelių nuostolių arba galėjo baigtis dar liūdniau.

Apie šį įvykį pranešta policijos pareigūnams.

Keista, kad dangčiai yra gana sunkūs, juos bandant pakelti, jie garsiai barška, tačiau kalbinti aplinkinių namų gyventojai teigia nieko negirdėję ir nematę.

Andruška kviečia gyventojus būti pilietiškiems ir jei kas ką nors matė ar girdėjo, pranešti policijos pareigūnams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA