2024-02-21 (Trečiadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

6 thoughts on “Įvyko didžiausias metų renginys – Kražių festivalis 2022

  1. Savivaldybė tai ne kolūkis. Užimdamas mero pareigas turėjo žinoti, kad teks atstovauti savivaldybę ne tik kaimuose, bet ir savivaldybių asociacijoje, vyriausybėje, seime. Ne tik pasisakymai, bet ir apranga privalo nedaryti gėdos rajonui. Beje yra dar vienas tarybos narys ne tik be skonio aprangai, bet ir fermos kvapeliu atsiduoda. Nežinau, gal apsispręskime ir patarkime tokiems, kuris darbas labiau tinka ir atspindi visuomenės lūkesčius!!!

    1. Pavydu tiems iš fermos ir kolūkio? Gal neišrinko ten. kur norėjos? Kelmėje vyksta tiek naujų gražių dalykų, bet svarbu tik mero apranga? Gėda tokius niekus rašinėti.

      1. Jo, valdžiai daug gerų dalykų vyksta, tik teniso kortų betrūksta ir atlyginimų padidinimo seime ir valdininkams. O mums kas, asmeniniai renginiai be kultūros suderinimo ir palaiminimo, sriubos ar košės dėl reklamos išvirs. Tiesa, naujiena, niekada už šaukštą košės mūsų dar nepirkdavo.

  2. Noriu užstoti merą. Nereikia žmogaus įžeidinėti, lyginti su kažkokiu Anupru. Kaip jam patogu, taip ir rengiasi. Ypač kai buvo toks karštis. Pagal rūbą sutinka, bet pagal protą palydi. Tegul tik išmintingai vairuoja tarybą. Man nesvarbu, kokios spalvos katinas, svarbu, kad peles gerai gaudytų. Žiūrėkim savo aprangos. Kažkaip Kelmės gatvėse mažoka stiliaus ir mados išmanytojų praktikoje.

  3. Ypač įspūdingai atrodė per galiūnų apdovanojimus. Nu tikras Anupras.

  4. Vyresnieji Kelmės gyventojai prisimena tokį gyventoją a.a. Anuprą. Praplikusį, apsukrų senioką besiblaškantį po renginius Kelmėje, apsiavusį įdomiais sandalais, labai panašiai apsirengusį kaip dabartinis savivaldybės meras. Gal susimeskime ir aprenkime savivaldybės vadovą, kad atrodytų nors pagal minimalius etiketo reikalavimus, nes neigiami atsiliepimai jau skamba visoje Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *