BIČIULIS

VRK sprendimai

2015-01-30

Nedeklaravo gyvenamosios vietos

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija (VRK), vadovaudamasi Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo 2 straipsnio 2 dalimi, 37 straipsnio 6 dalimi ir atsižvelgdama į Gyventojų registro tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos išduotas pažymas, nusprendė neregistruoti kandidatų, kurie laiku, t. y. ne vėliau kaip iki pareiškinių dokumentų pateikimo savivaldybės rinkimų komisijai dienos, nedeklaravo savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijoje, kurioje keliami arba keliasi kandidatais.

VRK Kelmės rajono savivaldybėje neregistravo partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškelto kandidato į savivaldybės tarybą Vytauto Viržinto, kurio deklaruota gyvenamoji vieta Kelmės savivaldybėje nutrūko 2014 metų vasario 5 dieną, o kitur savo gyvenamosios vietos Vytautas Viržintas nedeklaravo.

Šeši kandidatai nenurodė teistumo

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos įstatymo 3 straipsnio 5 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo 2 straipsnio 4 dalimi, 37 straipsnio 7 dalimi ir atsižvelgdama į Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pateiktas pažymas, nusprendžia panaikinti registravimą kandidatų į Kelmės savivaldybės tarybos narius, nenurodžiusių, kad teismo įsiteisėjusiu nuosprendžiu (sprendimu) buvo pripažinti kaltais dėl nusikalstamos veikos. Iš sąrašų išbraukti Vitalijus Vitkauskas, Danutė Stankienė, Povilas Damanskas (visi – Darbo partija), Robertas Rimdeika (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Vytenis Šiatkus, Giedrius Stulpinas (abu – partija „Tvarka ir teisingumas“).

Su įrašu apie teistumą

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo 36 straipsnio 12 dalimi, 37 straipsnio 8 dalimi ir atsižvelgdama į Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pateiktas pažymas, nusprendžia Vyriausiosios rinkimų komisijos leidžiamuose plakatuose su kandidatų sąrašais, prie kandidatų, kurie anketose nurodė, kad buvo teismo pripažinti kaltais, pavardžių pažymėti „Teismo nuosprendžiu buvo pripažintas kaltu dėl nusikalstamos veikos“. Tokius įrašus turės partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškeltas kandidatas į Kelmės savivaldybės tarybos narius Saulius Barauskis bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos iškelta kandidatė Kristina Šilinskienė.

                                                                                                                                                                           „Bičiulio“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA