BIČIULIS

Rideno margučius

2012-04-13

<Zina ŠIUMBEREVIČIENĖ
Pagryžuvio bendruomenės narė>

Varžybų nugalėtoja Enrika Jonušaitė

Prie Pagryžuvio kultūros namų rinkosi Pagryžuvio pradinės mokyklos mokiniai, pedagogai, bendruomenės nariai ir gyventojai. Jie ruošėsi pratęsti Velykų tradicijas, susitikti su draugais, pasidžiaugti kiekvienas savo margučių grožiu, pasidalinti su draugais. Bet svarbiausias tikslas – kiaušinių ridenimo varžybos. Bet saulutė ir gamta nežadėjo nieko gero. Buvo žvarbu ir lauke ilgiau užsibūti nesinorėjo. Tad Pagryžuvio kultūros namų renginių organizatorė, seniūnaitė, bendruomenės pirmininkė Aldona Ancikevičienė pakvietė visus į jaukius, šventiškai išpuoštus, šiltus kultūros namus ir šventę „Vai riedėk, riedėk marguti“ pradėjo prie jaukiai traškančio židinio. Prasidėjo labai rimtos kovos, tarpklasinės kiaušinių ridenimo varžybos. Iš kiekvienos klasės atrinkti du nugalėtojai – pirmoji ir antroji vietos.

Iš pirmokėlių pirmą vietą laimėjo Auksė Grigulaitė, antrą – Deimantė Nyderytė. Iš antrokų pirmą vietą užėmė Lukas Kaušius, antrą vietą Enrika Jonušaitė. Trečiokų klasėje pirmą vietą laimėjo Martyna Kaušiutė, antrą Darius Nyderis. Ketvirtokų klasės nugalėtoja – Iveta Janušaitė, antrą Viktorija Vasiliauskytė. Visi buvo apdovanoti šventiniais suvenyrais Ir margučiai vos tilpo į glėbius.

Po to vyko bendros visų nugalėtojų varžybos. Gausiausią margučių glėbį susirinko absoliuti lyderė, du metus iš eilės laimėjusi Enrika Jonušaitė. Ji buvo apdovanota velykine puokšte, kuri buvo papuošta nuostabiais raštais apmegztais kiaušiniais. O juos apmezgė ir padovanojo bendruomenės narė, auksinių rankų meistrė mezgėja Birutė Tarasiukienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA