BIČIULIS

< Loreta DIRBANAUSKAITĖ>

Jau penktą kartą į konkursą „Bičiulis“ susirinko Kelmės meno mokyklos moksleiviai, kurie antruoju instrumentu pasirinko fortepijoną. Vienų moksleivių draugystė su fortepijonu tik užsimezgė, o kiti su šiuo muzikos instrumentu jau draugauja penkerius–šešerius metus.

Šiemet konkurse jėgas išmėginti nutarė 10 dalyvių. Po tris mokinius konkursui paruošė mokytojos V. Ričkienė ir A. Kalvaitienė, po vieną – mokytojai J. Širkuvienė, V. Šveikauskas, A. Orvidienė ir R. Andriuškevičius.

Nelengvas darbas teko vertinimo komisijai, kuriai vadovavo Meno mokyklos direktorės pavaduotoja I. Leskauskienė. Sunku vertinti moksleivius, kurie konkursui pasirinko labai skirtingus kūrinius. Vieni kūriniai buvo techniškai lengvesni, kiti – gana solidūs ir daug sudėtingesni. Be to, kaip jau minėta ankščiau, skirtingas ir mokinių draugystės su fortepijonu laikas. Tačiau komisija išrinko tris moksleivius, geriausiai atlikusius pasirinktus kūrinius. Trečioji vieta ir „Bičiulio“ redakcijos 50 Lt piniginis prizas atiteko Kristinai Žalandauskaitei (mokytojas R. Andriuškevičius). Net du šio konkurso prizininkus paruošė mokytoja V. Ričkienė. Jos mokinys Titas Suveizdis pelnė 1 vietą ir 100 Lt prizą (beje, šį atlikėją be didelių ginčų vienbalsiai išrinko visa komisija), o Deimantė Kybartaitė – 2 vietą ir 80 Lt piniginį prizą. Neliko nuskriaustas ir trečiasis šios mokytojos mokinys Tautvydas Šarauskas. Kadangi jam pirmajam teko atlikti kūrinį konkurse, tai kaip drąsiausiam atlikėjui atiteko paguodos prizas – knygų komplektas.

Visi konkurso dalyviai džiugino savo scenine kultūrą. Tarpusavyje puikiai derėjo muzika ir dalyvių pasitempimas, sceninė išvaizda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA