BIČIULIS

Kelmės rajono savivaldybės administracija, įstaigos kodas 188768730, buveinė – Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė, interneto svetainės adresas – www.kelme.lt, tel. (8 427) 69 063, faks. (8 427) 69 052, el. paštas aldona.kucinskiene@kelme.lt, skelbiamų derybų būdu perka savivaldybės socialinio būsto fondui plėsti būstą (paskirtis – gyvenamoji). Pirkimas suskirstytas į 9 dalis:

I dalis – vieno kambario butas Kelmės mieste.

II dalis – vieno kambario butas Kelmės mieste.

III dalis – vieno kambario butas Kelmės mieste, pirmame aukšte.

IV dalis – dviejų kambarių butas Kelmės mieste.

V dalis – dviejų kambarių butas Kelmės mieste.

VI dalis – trijų kambarių butas Kelmės mieste.

VII dalis – trijų kambarių butas Kelmės mieste, pirmame aukšte. 

VIII dalis – dviejų kambarių butas Tytuvėnų mieste.

IX dalis – trijų kambarių butas Tytuvėnų mieste.

Reikalavimai perkamiems gyvenamosios paskirties pastatams, butams – vieno kambario butas turi būti ne mažesnio kaip 28 kv. m ir ne didesnio kaip 40 kv. m naudingo ploto, dviejų kambarių butas ne mažesnio kaip 38 kv. m ir ne didesnio kaip 57 kv. m naudingo ploto, trijų kambarių butas ne mažesnio kaip 53 kv. m ir ne didesnio kaip 67 kv. m naudingo ploto. Būstai turi būti patogioje vietoje susisiekimo atžvilgiu, geros techninės būklės, tinkamas gyventi be papildomų remonto išlaidų, su visais arba daliniais patogumais. Būstas negali būti perleistas tretiesiems asmenims, įkeistas ar kitaip suvaržytos jo valdymo ir naudojimo teisės, neturi būti įsiskolinimų už komunalines paslaugas. Įsigyti ar renovuoti būstai už kreditavimo įstaigų kreditus turi būti baigti išsimokėti.

Pirkimo dokumentai (būsto pirkimo sąlygos ir paraiškos forma) išduodami Kelmės rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriuje adresu: Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė, 212 kab., darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val. Dokumentus galima rasti interneto svetainėje www.kelme.lt  Informacija teikiama tel. (8 427) 69 063. Kandidatas kartu su paraiška turi pateikti būsto dokumentus: būsto nuosavybę patvirtinančių dokumentų, kadastrinių duomenų bylos, būsto energinio naudingumo sertifikato kopijas, jeigu butas yra atnaujintame (modernizuotame) name, turi būti pateikiama pažyma apie savininko įsipareigojimus. Paraiška ir kiti dokumentai turi būti sunumeruoti, paskutiniame lape turi būti nurodytas pateikiamų dokumentų lapų skaičius ir tai patvirtinta kandidato arba jo įgalioto asmens parašu. Kandidato teikiami dokumentai turi būti parengti lietuvių kalba. Dokumentai pateikiami užklijuotame voke. Ant voko nurodomi kandidato rekvizitai (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris) ir užrašas „Socialinio būsto pirkimas“, Kelmės rajono savivaldybės administracijai, Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė.

Paraiškų pateikimo (priėmimo) terminas: iki 2017 m. birželio 19 d. 10 val.

Paraiškų priėmimo vieta: Kelmės rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo

skyrius, Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė, 212 kab., darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val.

Administracijos direktorė                                                                                  Irena Sirusienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA