BIČIULIS

KELMĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO,

ĮVYKSIANČIO 2017-06-29 (KETVIRTADIENĮ) 9.00  VAL.

TARYBOS POSĖDŽIŲ SALĖJE  KELMĖS SENIŪNIJOJE,

D A R B O T V A R K Ė

  1. Dėl Kelmės rajono savivaldybės 2017 metų programinio biudžeto pajamų ir išlaidų plano patikslinimo, biudžeto lėšų paskirties pakeitimo.
  2. Dėl pritarimo potencialiam investicijų projektui „Trijų pramonės zonų Kelmės rajono savivaldybėje techninės dokumentacijos parengimas ir viešosios infrastruktūros sutvarkymas“.
  3. Dėl Kelmės rajono Maironių pagrindinės mokyklos reorganizavimo prijungimo būdu prie Kelmės rajono Liolių pagrindinės mokyklos sąlygų aprašo patvirtinimo ir Kelmės rajono Maironių pagrindinės mokyklos
  4. Dėl Kelmės r. Mockaičių pagrindinės mokyklos reorganizavimo prijungimo būdu prie Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos sąlygų aprašo patvirtinimo ir Kelmės r. Mockaičių pagrindinės mokyklos reorganizavimo.
  5. Dėl Kelmės rajono savivaldybės 2017 metų II pusmečio užimtumo didinimo programos patvirtinimo.
  6. Dėl savivaldybės būsto fondo ir socialinio būsto, kaip savivaldybės būsto fondo dalies, sąrašų ir savivaldybės parduodamų būstų ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų sąrašų pakeitimo.
  7. Dėl atleidimo nuo vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą.

Su visais rajono savivaldybės tarybos 2017-06-29 posėdžio darbotvarkės klausimais ir sprendimų projektais išsamiai galite susipažinti rajono savivaldybės interneto svetainėje http://www.kelme.lt.

Savivaldybės                                                                                              meras Vaclovas Andrulis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA