BIČIULIS

Kelmė garsėja gabiais, sportuojančiais vaikais. Tačiau sportas, kaip ir bet kokia kita veikla, reikalauja daug jėgų, ištvermės ir užsispyrimo. Mūsų sūnus Domas sportuoja. Save mato tik vienintelėje sporto šakoje, kurią jis be galo myli ir dėl kurios mums labiausiai skauda galvas.

Downhill – tai begalinės ištvermės ir jėgų reikalaujanti ir daug finansų eikvojanti sporto šaka. Norint pasiruošti ir gerai pasirodyti varžybose, reikia labai daug aukoti laiko ir finansų, kurių, deja, ne visada pakanka…

Sūnus važiuoja „Auto –X–Racing“ komandoje, kurioje yra 4 nariai. Vaikai labai stengiasi pasiekti kuo geresnių rezultatų, nuo to priklauso asmeniniai taškai, leidžiantys geresnę vietą iškovoti metinėje įskaitoje. Pernai vos tris etapus važiavęs Domas buvo 11–tas Lietuvoje. Šiemet labai norime siekti didesnių aukštumų, tačiau reikalinga geresnė technika, kuri mums, daugiavaikei šeimai, yra neprieinama, nes labai brangiai kainuoja. Nesinori užgesinti vilčių sūnui ateityje dalyvauti varžybose. Šiemet labai norėtumėme dalyvauti likusiuose etapuose Latvijoje. Tačiau nėra galimybės nuvykti, nes nėra tam lėšų. Visus atliekamus (ir ne tik) pinigėlius suvalgo sūnaus sportas. Šį sezoną pradėjome tikrai sėkmingai. Kelmėje vykusiose varžybose sūnus Domas Bukavičius buvo pirmas, po savęs palikęs kitus komandos narius. Kovo 12 d. vykusiose varžybose Šiauliuose buvo 19–tas iš 43 važiavusių dalyvių. Šiek tiek nuvylė technika,– ji tiesiog antroje trasoje buvo per silpna.

Prašome visų, kurie gali ir nori padėti įsigyti Domui naują dviratį, paaukoti į šią sąskaitą: LT407300010091695861.

Iš anksto dėkojame, Domo Bukavičiaus tėveliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA