BIČIULIS

KELMĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO,

ĮVYKSIANČIO 2017-11-28 (ANTRADIENĮ) 9.00 VAL.

TARYBOS POSĖDŽIŲ SALĖJE KELMĖS SENIŪNIJOJE,

DARBOTVARKĖ

1.Dėl 2017 m. žemės mokesčio lengvatų Kelmės rajono savivaldybės žemės ūkio subjektams.

  1. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Kelmės šilumos tinklai“ centralizuotai tiekiamos šilumos kainos dedamųjų nustatymo.
  2. Dėl Kelmės rajono savivaldybės vaikų socialinės globos sistemos pertvarkos 2018–2020 metų veiksmų plano patvirtinimo.
  3. Dėl Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje esančių patalpų ir statinių, kurie yra apleisti ir neprižiūrimi, naudojami ne pagal paskirtį ir kuriems taikomas nekilnojamojo turto mokesčio tarifas, 2017 metų sąrašo patvirtinimo.
  4. Dėl savivaldybės kontroliuojamų uždarųjų akcinių bendrovių valdymo.
  5. Dėl biudžetinės įstaigos „Kelmės rajono biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos centras“ steigimo ir nuostatų patvirtinimo.
  6. Dėl pritarimo potencialiems investicijų projektams „Pramonės zonų, esančių Raseinių g., Kelmėje, techninės dokumentacijos parengimas ir viešosios infrastruktūros sutvarkymas“ ir „Tytuvėnų pramonės zonos, esančios Stoties g., Tytuvėnuose, Kelmės rajone, techninės dokumentacijos parengimas ir viešosios infrastruktūros sutvarkymas“.

Su visais rajono savivaldybės tarybos 2017-11-28 posėdžio darbotvarkės klausimais ir sprendimų projektais išsamiai galite susipažinti rajono savivaldybės interneto svetainėje http://www.kelme.lt.

Savivaldybės meras                                                                             Vaclovas Andrulis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA