BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Rajono taryba prieš kelis mėnesius sprendė Kelmės rajono savivaldybės tarybos mero pavaduotojo Izidoriaus Šimkaus atleidimo iš pareigų klausimą, kadangi šis politikas dėl ligos nedirbo daugiau kaip 120 dienų. Tuomet politikai neatleido I. Šimkaus iš vicemero pareigų. Užvakar vykusiame tarybos posėdyje rajono taryba, atsižvelgusi į paties I. Šimkaus prašymą, jį nusprendė nuo gruodžio 29 d. atleisti iš vicemero pareigų. I. Šimkus taip pat kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją dėl rajono tarybos nario įgaliojimų nutraukimo. Šiuo klausimu VRK turi priimti sprendimą. I. Šimkus į rajono tarybą buvo išrinktas pagal Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą. Jį pakeisti rajono taryboje turėtų ūkininkas iš Šaltenių Edmundas Bracevičius.

Posėdyje kilo klausimas, kas pakeis I. Šimkų vicemero pareigoje? Liberalsąjūdininkų lyderis Petras Račkauskas pasiūlė arba nerinkti etatinio vicemero ir šias pareigas palikti visuomeninėmis, arba šį postą pasiūlyti aktyviam opozicijos atstovui konservatoriui-krikdemui Stasiui Lekšui. Konservatorių-krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Egidijus Ūksas „Bičiuliui“ teigė, kad dešiniųjų nuomone šias pareigas visuomeniniais pagrindais galėtų atlikti Švietimo, kultūros, viešosios tvarkos komiteto pirmininkas Albertas Brazas. Mūsų žiniomis, taip galvojančių yra ir „valstiečių“ frakcijoje.

Dar vasarą galimu kandidatu buvo įvardijamas „valstiečių“ rajono lyderis Vytautas Barkauskas. Tą pripažino ir meras V. Andrulis. Pats V. Barkauskas sakė:

– Kalbų yra įvairių, bet galutinį sprendimą priims mūsų sąjungos skyriaus valdyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA