BIČIULIS

KELMĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO, ĮVYKSIANČIO 2018-02-20 (ANTRADIENĮ) 9.00 VAL. TARYBOS POSĖDŽIŲ SALĖJE KELMĖS SENIŪNIJOJE

D A R B O T V A R K Ė

  1. Dėl pritarimo Tytuvėnų miesto bendrojo plano 2013–2016 m. sprendinių įgyvendinimo stebėsenos ataskaitai.
  2. Dėl Kelmės rajono savivaldybės socialinių paslaugų plėtros ir kokybės gerinimo programos finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo.
  3. Dėl Nepanaudotų Kelmės rajono savivaldybės biudžeto lėšų, skirtų piniginei socialinei paramai skaičiuoti ir mokėti, panaudojimo kitoms socialinės apsaugos sritims finansuoti tvarkos aprašo patvirtinimo.
  4. Dėl Kelmės rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2017 metų priemonių vykdymo ataskaitos patvirtinimo.
  5. Dėl Kelmės rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2018 metų priemonių sąmatos patvirtinimo.
  6. Dėl Kelmės rajono savivaldybės mokinio krepšelio lėšų 2018 metais paskirstymo, perskirstymo ir naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo.
  7. Dėl Kelmės rajono savivaldybės 2018 metų programinio biudžeto patvirtinimo.
  8. Dėl Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir savivaldybės administracijos 2017 metų veiklos ataskaitų patvirtinimo.

Su visais rajono savivaldybės tarybos 2018-02-20 posėdžio darbotvarkės klausimais ir sprendimų projektais išsamiai galite susipažinti rajono savivaldybės interneto svetainėje http://www.kelme.lt.

Savivaldybės meras Vaclovas Andrulis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA