BIČIULIS

                      Kelmės rajono savivaldybės administracija (įstaigos kodas 188768730, buveinė – Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė, interneto svetainės adresas – www.kelme.lt, tel. (8 427) 69 053, faks. (8 427) 69 052, el. paštas: aldona.kucinskiene@kelme.lt) skelbiamų derybų būdu perka būstą (gyvenamąjį namą) savivaldybės socialinio būsto fondui plėsti.

                      Reikalavimai perkamam socialiniam būstui:

                      Gyvenamosios paskirties būstas su priklausiniais turi būti patogioje vietoje susisiekimo atžvilgiu (atstumas nuo autobusų stotelės ne didesnis kaip 1,5 km),  Vaiguvos seniūnijoje, Kelmės rajone, ne mažesnio kaip 80 kv. m ir ne didesnio kaip 100 kv. m naudingo ploto, geros techninės būklės (neperkami būstai kurių nusidėvėjimas didesnis kaip 60 proc.), turi atitikti teisės aktų nustatytus sanitarinius bei normatyvinius statybos techninių dokumentų reikalavimus, keliamus gyvenamosioms patalpoms, turi būti su komunaliniais patogumais (vandentiekiu, kanalizacija), turi būti įrengti elektros energijos apskaitos prietaisai ir šildymo sistema.

                      Gyvenamosios paskirties būstas (namas) perkamas kartu su inventorizuotais ir teisiškai įregistruotais priklausiniais (pagalbiniais pastatais), kadastro byla turi atitikti esamą patalpų padėtį. Parduodamas turtas negali būti perleistas tretiesiems asmenims, įkeistas ar kitaip suvaržytos jo valdymo ir naudojimo teisės. Neturi būti įsiskolinimų už komunalines paslaugas.

                      Pirkimo dokumentų pateikimas: socialinio būsto pirkimo sąlygas ir kitus pirkimo dokumentus galima rasti interneto svetainėje www.kelme.lt/Socialinis-bustas-946957. Informacija teikiama tel. (8 427) 69 063.

                      Paraiškų pateikimas: kandidatas Kelmės rajono savivaldybės administracijai (Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė) paraišką kartu su parduodamo būsto dokumentais pateikia užklijuotame voke su užrašu „Socialinio būsto pirkimas“ ir su nurodytais kandidato rekvizitais. Kandidatas prie paraiškos turi pateikti (pridėti) parduodamo būsto dokumentus: parduodamo nekilnojamojo turto nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopiją, kadastro duomenų bylos ir parduodamo būsto energinio naudingumo sertifikato kopijas. Jei pardavėjui atstovauja įgaliotas asmuo, turi būti pateiktas teisės aktų tvarka patvirtintas įgaliojimas, suteikiantis teisę asmeniui derėtis dėl būsto pardavimo, parduodamo būsto dokumentų pateikimo ir (ar) pirkimo sutarties sudarymo. Kandidato teikiami dokumentai turi būti parengti lietuvių kalba.

                      Paraiškų pateikimo (priėmimo) terminas: iki 2020 m. gegužės 21 d. 12 val.

                      Paraiškų priėmimo vieta: Kelmės rajono savivaldybės administracija, Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė, darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val. Paraiška su dokumentais dalyvauti socialinio būsto pirkimuose gali būti pateikta paštu, per kurjerį arba tiesiogiai atvykus į Kelmės rajono savivaldybės administraciją. Jeigu paraiška su parduodamo būsto dokumentais gauta pasibaigus nustatytam terminui, šie dokumentai grąžinami juos pateikusiam kandidatui.

                                                                                      Administracijos direktorius        Stasys JOKUBAUSKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA