2024-04-24 (Trečiadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

5 thoughts on “Kelmės rajono pasirinkta europietiška kryptis reikš proveržį visai Lietuvai

 1. Kažkokia nesąmonės, o jei vėjas pūstu nuo Rusijos pusės (nuo jūros, ten Kaliningradas), tai vėjas bus nedemokratiškas, kai bus su elektra ????

  1. Esmė – ne vėjas. Esmė tame, kas ir kaip tą vėją valdo ir kas diriguoja „vėjo orkestrui”.

 2. Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT) antradienį paskelbė, kad dėl sąsajų su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu įšaldytos „Vydmantai wind park“ lėšos – plačiau: https://www.vz.lt/pramone/energetika/2022/05/25/elektrum-lietuva-sustabde-mokejimus-vydmantai-wind-park-svarsto-nutraukti-sutarti#ixzz7UxQNeAfO
  Aš dar prieš tris metus rašiau ir sakiau, kad beveik visa Lietuvos neva nepriklausoma vėjo energetika yra susijusi su Rusija ir su V. Putinu asmeniškai. Tam, kad tą suprasti pakanka atidžiai palyginti personalijas Rusijos valdžios struktūrose, Rusijoje veikiančiose energetikos įmonėse, vėjo jėgainių gamintojus (neva ES, neva patriotinius), suaugusius su Rusijos valdžia, su Rusijos rinka (ir iš jos nepasitraukusios prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą) ir „nepriklausomų” Lietuvos vėjininkų įmonių vadovus ir akcininkus.

  1. Tai nori pasakyti, kad Skvernelis dirba rusams, nes esant premjerų jis toki sprendimą priėmė.

   1. O kokį sprendimą priėmė Skvernelis? Skvernelis vėjo energetikos nei oficialiai, nei neoficialiai neremia (bent man tokie faktai nežinomi).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *