BIČIULIS

<Alvydas GEŠTAUTAS>

Rajono sporto gerbėjai dar prisimena žolės riedulininkę Liną Šulskytę-Milaševičienę, kuri tapo Lietuvos čempione, žaidė Lietuvos rinktinėje, dalyvavo Europos čempionate Ispanijoje.

Šiaulių universitete baigusi lietuvių filologijos studijas, grįžo į gimtinę ir dirba mokytoja Maironių pagrindinėje mokykloje.

Tačiau Lina neužmiršo sporto. 2012 metų žiemą į Kelmę atvyko kaunietis Arūnas Vaikšnoras ir įkūrė sporto klubą „Liepsna“, kuriame merginos ir moterys pradėjo lankyti fitneso treniruotes.

– Iš karto susirinko nemažas būrys entuziasčių, tačiau netrukus daugelis merginų ir moterų atsisakė treniruočių,– prisimena Lina. – Jei nori lankyti fitneso treniruotes, gerai pasiruošti varžyboms, turi laikytis režimo, dietos, daug treniruotis.

– Dabar su Lina dar treniruojasi Gintarė Markauskaitė,– sako A. Vaikšnoras. – Bet abi perspektyvios, tad treniruotėse ir man darbo pakanka.

Trenerio žodžius patvirtino ir L. Milaševičienės sėkmė atvirose Kauno miesto fitneso pirmenybėse ir kultūrizmo čempionate. Jame dalyvavo visos šalies fitneso „žiedas“. Šiose varžybose L. Milaševičienė moterų naujokių kategorijoje tapo čempione.

O šį savaitgalį G. Markauskaitė dalyvaus šalies čempionate, kuriame kūno tobulumą demonstruos merginos ir moterys iki 24 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA