BIČIULIS

<Laurynas ZAVADSKIS>

Lietuvos moksleivių sąjungos Kelmės rajono mokinių savivaldų informavimo centras skatina moksleivius prisiminti kovotojus už laisvę, jų svarbą Lietuvos Respublikos istorijai, dabarčiai ir ateičiai. Kviečiame prisiminti sausio 13–ąją ne tik mokykloje, bet ir internetinėje erdvėje.

2014-01-07

Ne paslaptis, jog dažnai istoriškai svarbios, su kovomis už laisvę susijusios dienos praranda savo prasmę ir tampa eiliniu laisvadieniu ar nežymiu minėjimu, kuris jaunimui nėra svarbus. Būtent dėl šios priežasties kviečiame panaudoti šiuolaikiškas priemones ir taip prisiminti žmones, kovojusius už lietuvių tautos laisvę. Lietuvos moksleivių sąjunga populiariausiame socialiniame tinkle „Facebook“ viešina viršelio nuotrauką „Mes jiems dėkingi“, kurioje atsispindi sausio 13–osios motyvai. Moksleiviai kviečiami šias kelias dienas ja dalintis, pritaikyti sau. Taip pat paskelbtas konkursas „Sausio 13 d. man yra…“, kuriame savo mintimis dalintis gali kiekvienas. Konkurso pabaigoje geriausi darbai bus publikuojami Lietuvos moksleivių sąjungos puslapyje ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Lietuvos moksleivių sąjunga yra visuomeninė savanoriška pelno nesiekianti Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti asociacija. Bendradarbiaudama su valstybinėmis ir nevalstybinėmis institucijomis, aiškindamasi moksleivių interesus, organizacija siekia prisidėti prie švietimo ir jaunimo politikos formavimo nacionaliniu lygmeniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA