BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Praėjusį šeštadienį Panevėžyje vyko Valstiečių ir žaliųjų sąjungas (VŽS) ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Sąjungos pirmininku vėl išrinktas verslininkas bei kultūros renginių mecenatas Ramūnas Karbauskis. Į šios politinės organizacijos tarybą išrinktas ir mūsų rajono skyriaus pirmininkas Juozas Rimkus. Susirinkimo dalyviai diskutavo ir apie artėjančius pirmą kartą Lietuvos istorijoje tiesioginius merų bei savivaldybių tarybų rinkimus.

Visi skyriai jau nusprendė, kas atstovaus VŽS merų rinkimuose. Suvažiavimas įpareigojo tarybą artimiausiomis dienomis atlikti įstatuose numatytą labiau formalų veiksmą – šiuos kandidatus patvirtinti.

VŽS rinkimuose į Kelmės rajono mero postą atstovaus Juozas Rimkus, dabar dirbantis Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėju.

Rimkus bus ir VŽS kandidatų sąrašo į rajono tarybą lyderis. Po jo įrašyti dabartiniai rajono tarybos nariai Gipoldas Karklelis, Izidorius Šimkus, Albertas Brazas, Romas Docius, Kristina Balsienė. Kiek žemiau sąraše yra ir dar vienas dabartinės rajono tarybos narys – Juozo Rimkaus sūnus Evaldas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA