BIČIULIS
  1. Dėl Kelmės rajoną reprezentuojančių renginių sąrašo patvirtinimo.
  2. Dėl Kelmės rajono savivaldybės 2020-2022 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo.
  3. Dėl Kelmės rajono savivaldybės tarybos 2014 m. gruodžio 19 d. sprendimo Nr. T-360 „Dėl pritarimo dalyvauti Kelmės miesto vietos veiklos grupės asociacijos „Kelmės miesto VVG“ veikloje“ patikslinimo.
  4. Dėl Kelmės rajono butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų valdymo organų, jungtinės veiklos sutartimi įgaliotų asmenų ir savivaldybės vykdomosios institucijos paskirtų bendrojo naudojimo administratorių veiklos, susijusios su įstatymų ir kitų teisės aktų jiems priskirtų funkcijų vykdymu, priežiūros ir kontrolės taisyklių patvirtinimo.
  5. Dėl Kelmės rajono savivaldybės mero, tarybos narių susitikimų su rajono gyventojais 2020 m. sausio mėnesį grafiko patvirtinimo.
  6. Dėl Kelmės rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento pakeitimo.
  7. Dėl Kelmės rajono savivaldybės 2019 metų programinio biudžeto pajamų ir išlaidų plano patikslinimo, biudžeto lėšų paskirties pakeitimo.
  8. Dėl Kelmės rajono savivaldybės skolinimosi ir skolos valdymo strategijos patvirtinimo.

Su visais rajono savivaldybės tarybos 2019-12-19 posėdžio darbotvarkės klausimais ir sprendimų projektais išsamiai galite susipažinti rajono savivaldybės interneto svetainėje http://www.kelme.lt.

Rajono savivaldybės mero pavaduotojas, atliekantis mero pareigas

Egidijus Ūksas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA