BIČIULIS

                      Kviečiame iki 2021 m. sausio 27 d. teikti siūlymus dėl Kelmės rajono garbės piliečio vardo suteikimo ir apdovanojimo garbės ženklu „Už nuopelnus Kelmės rajonui“.

Siūlymus suteikti Kelmės rajono garbės piliečio vardą gali teikti Kelmės rajono savivaldybės tarybos nariai, nevyriausybinės organizacijos, vietos bendruomenės, juridiniai ir fiziniai asmenys.

                      Kelmės rajono garbės piliečio vardas suteikiamas Lietuvos Respublikos, taip pat bet kurios užsienio valstybės, su kuria Lietuva palaiko diplomatinius santykius, piliečiui už ypatingus nuopelnus garsinant Kelmės rajoną, taip pat už išskirtinį indėlį į Kelmės rajono švietimo, kultūros, sporto, sveikatos apsaugos, verslo, socialinės plėtros, krašto apsaugos bei kitas sritis ir aktyvią visuomeninę veiklą. Siūlant kandidatą pateikiami šie dokumentai: teikėjo užpildytas teikimas, siūlomo kandidato gyvenimo aprašymas, siūlomo kandidato darbų ir nuopelnų Kelmės rajonui aprašymas, turimi apdovanojimai ir įvertinimai.

                      Garbės ženklu „Už nuopelnus Kelmės rajonui“ apdovanojama už aktyvią ir reikšmingą kūrybinę veiklą puoselėjant Kelmės krašto etninę kultūrą, profesionalųjį ir mėgėjų meną bei kitą kultūros ir šviečiamąją veiklą; Kelmės rajono garsinimą šalyje ir užsienyje, tarptautinių ryšių ir tarptautinio bendradarbiavimo plėtojimą; respublikinius ir tarptautinius pasiekimus; verslo ir kaimo plėtrą Kelmės rajone; turizmo vystymą Kelmės rajone; ypatingus pasiekimus profesinėje veikloje; aktyvią visuomeninę veiklą; didvyrišką poelgį; teikiamą paramą plėtojant kultūros, sporto, švietimo, sveikatos priežiūros, aplinkos apsaugos, paminklotvarkos bei socialinę veiklą Kelmės rajone.

                      Siūlymus iki 2021 m. sausio 27 d. siųsti elektroniniu paštu adresu info@kelme.lt.

                      Daugiau informacijos galima rasti Kelmės rajono savivaldybės interneto svetainėje https://www.kelme.lt/Apdovanojimai787.

                      Informacija pasiteirauti:

                      Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Sonata Venckienė, el .p. sonata.venckiene@kelme.lt, tel. 8 659 29 493.

Kelmės rajono savivaldybė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA