BIČIULIS

                      Gegužės 19 d. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai sulaikė Kelmės rajono merą Vaclovą Andrulį. Meras įtariamas reikalavęs 10 tūkst. eurų kyšio už palankumą vykdant viešųjų erdvių sutvarkymo projektą ir, kaip įtariama, paėmęs dalį reikalauto kyšio – 5 tūkst. eurų.

                      Gegužės 21 d. Šiaulių apylinkės teismas sprendė klausimą dėl mero nušalinimo nuo pareigų termino ir priėmė nutartį merą nuo pareigų nušalinti maksimaliam terminui – šešiems mėnesiams. Nutartį meras galėjo apskųsti per septynias dienas nuo jos paskelbimo įtariamajam.

Kaip informavo Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Nijolė Damulė, meras V. Andrulis pasinaudojo šia galimybe ir Šiaulių apylinkės teismo nutartį apskundė Šiaulių apygardos teismui.

„Bičiulio“ informacija

7 Komentarai(ų)

 • KGB parašė:

  Gėda merui ir jo sėbrams.. Lauk iš Kelmės

 • Liūdna parašė:

  O kas belieka žmogeliui, nors terminą sutrumpins gal, nes puse metų be merystės ir be pinigų…nes tuos kur gavo kyšį juk atgal atėmė…

 • Macernis parašė:

  Kyšininko vieta už grotų. Kelmė skendi milžiniškose skolose. Gėda savibledai ir ,,protingiausiai“ tarybai…

 • Nuomonė parašė:

  Kaip žinome iš įvykusių dalykų, tai dabartinė ir yra „protingiausia“ valdančioji dauguma, kuri prie to ir privedė, gavosi vienvaldystė.

 • Kss parašė:

  Užtenka nachaliavai sedėti ant rajono vairo ties Uksams

  • Pritariu parašė:

   Pritariu, jam tik muziejuje tiktų dirbti, kaip istorikui, o vadovauti rajonui reikia daugiau raumenų ir smegenų prisiauginti.

 • Kelmiškis parašė:

  Kelmės PLETKAi.Kai ėmė iš vieno buvo viskas OK.Kai pradėjo imti iš visų, tada pakliuvo .Logiška, konkurentai suėdė.Labiausiai jaudina tai, kad žmonės komentuodami
  įvykį, akcentuoja ne kyšio ėmimo faktą, o kad mažai ėmė. Gėda , kad turėjome tokį merą,o tokių yra daugiau Lietuvoje, kuriems tikime, ateis demaskavimo momentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *