2022-05-27 (Penktadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

2 thoughts on “Seimo narys J. Rimkus – už mokesčių didinimą

  1. Visada pasisakau už subalansuotą biudžetą.
    Pirmiausiai ačiū „Bičiuliui“ už puikią reklamą. Pirmą kartą, pirmajame puslapyje ir netgi nemokamai. Daugelis interesantų stebisi, ką tai galėtų reikšti. Dėl straipsnio objektyvumo kaip visada galima diskutuoti… bet tiek to…
    Apie Valstybės biudžetą. Kaip šeimoje taip ir valstybėje – galime išleisti tiek kiek uždirbame. Aš visada pasisakau už tvarų, subalansuotą, ir socialiai jautrų Valstybės biudžetą. Jau pateikimo metu matosi, kad 2020 m. biudžetas teigiamai palies per 1,5 milijono gyventojų. Didės atlyginimai, pensijos, išmokos vaikams, motinystės ir tėvystės išmokos, atsiras nemokamas maitinimas pradinių klasių mokiniams ir t.t. Tačiau norint kažkam duoti reikia, kad kažkas mokėtų didesnius mokesčius. Todėl finansai dėliojami taip, kad turtingesni labiau prisidėtų prie valstybės gerovės kūrimo. Tikiuosi Seimas pritars, kad reikia labiau apmokestinti didžiuosius prekybos centrus, bankus, privalome nepamiršti įsipareigojimų ES ir pan.
    Batalijos dėl biudžeto prasideda, nes Seime tik prasideda šio svarbiausio dokumento pateikimo stadija. Apibendrinimai yra dar gerokai per ankstyvi. Bus svarstymai komitetuose, įvairių pasiūlymų teikimai, grįžtama prie svarstymo Seime ir tik tada galutiniai balsavimai dėl priėmimo. Manau, kad 2020 m. Valstybės biudžetas žmonėms bus dar geresnis nei buvę rekordiniai 2018 ir 2019 m. Pagal pirminę sekančių metų biudžeto sandarą jau dabar galima tikėtis teigiamo kompetentingų specialistų bei Europos komisijos įvertinimo.

  2. Nereikia ritinti bačkos tik ant paminklosaugininkų, nepasakant, kad prieš tai vyko mero ir Budrio konfliktas, po kurio šis, jau a.a., pasakė, kad dabar tai jau tikrai nebeleis įgyvendinti sumanymų dėl kultūros namų. Taigi, du vyrai susikibo ragiukais, o nukentėjo Tytuvėnai ir rajonas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.