BIČIULIS

Ona PETRAVIČIENĖ

                      Joninių išvakarėse Kelmės apylinkių seniūnija iš Naudvario kaimo persikėlė arčiau miesto centro ir dabar seniūnijos gyventojus priiminės nauju adresu – Vytauto Didžiojo g. 23. Birželio 19 d. popietę į oficialias įkurtuves atvykusi visa rajono valdžia dar kartą domėjosi, kokias problemas teks kuo greičiau spręsti.

                      Pirmoji – kur sustoti iš toliau su nuosavu transportu atvykusiems seniūnijos gyventojams. Kadangi seniūnija perkelta į pastatą, kuriame įsikūrusios kelios tarnybos, o prie jo yra maža automobilių stovėjimo aikštelė, Kelmės apylinkių seniūnas Algimantas Dambrauskas sakė, kad artimiausiu metu iš vidinio pastato kiemo pašalins nereikalingus daiktus, o jų vietoje bus galima pasistatyti automobilius. Ir dėl priešais pastatą esančios dabartinės automobilių stovėjimo aikštelės praplėtimo rajono valdžia pažadėjo kreiptis į Šiaulių regiono kelius.

                      Dėl to, kad seniūnija persikėlė į antrame pastato aukšte išsinuomotas patalpas, Kelmės apylinkių seniūnas A. Dambrauskas didelės problemos taip pat nemato.

                      – Dirbant Naudvaryje, mano kabinetas irgi buvo antrame aukšte, o į ten vedę laiptai daugiau buvo panašūs į kopėčias. Jei į seniūniją atvykdavo garbaus amžiaus gyventojai ar žmonės su negalia, pas juos nueidavome patys. Tos pačios taisyklės laikysimės ir naujoje vietoje,– teigė seniūnas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA